Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen családi helyzetről? Ti vállalnátok így ennyi gyereket?

Figyelt kérdés

Megvallom őszintén én nem, de érdekel mások véleménye.


Adott egy jól menő vállalkozás a feleségnél, de a férj is sokat keres (havi 1 millió környékén biztos). Van már két gyerekük 2 és 3 évesek. De kb. egy éve mindkettő bölcsis - persze magánbölcsi - előtte is sokat voltak bébisziterrel, mert az anya közben járkált. Máskor vitte őket magával. Most is sokszor vannak azzal a lánnyal bölcsi után, mert a szülők nem érnek rá mindig 4 után. Nem azt mondom hogy nem törődnek velük, de szerintem mindig is keveset az átlaghoz képest, egyszerűen az időhiány miatt. Mindkét gyerek kisfiú. Az apa nagyon szeretne egy kislányt, az anya már kevésbé vágyott harmadik gyerekre, de a férje miatt vállalja.

Ő ugyanígy lesz gondolom, bébiszitter-bölcsi. És ami jut a szülőknek idő az már nem két, hanem három felé oszlik.

Amúgy nagyon álomcsaládnak néznek ki kívülről, de milyen áron?


2013. ápr. 26. 12:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos úgy látom, itt már mindenért megy a sárdobálás.

Ha az anya otthon marad a gyerekeivel, akkor lusta dolgozni, kitartatja magát, ...

Ha az anya sokat dolgozik, akkor rossz anya.

És ugyanígy az apára is.

Nem értem, miért kell más életében turkálni. Egy a lényeg, legyenek boldogok, éljenek szép kapcsolatban. És mindez senki másra nem tartozik.

2013. ápr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!