Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti férjetek se szeret fürdeni,...

19vendeg48 kérdése:

Ti férjetek se szeret fürdeni, mosakodni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 21:46
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Én szeretek fürdeni, télen néha azért is lefurdok mert fazom, nyáron meg h felfrissuljek. De napi egy fürdés mindig megvan. Párom is szeret, nagyon akkurátusan lecsutakolja magát mindenhol vastagon szappannal. Néha mar én szolok ra, hogy nem kell mindent szappannal bedorzsolni ( ott ahol nem lehet koszos es nem is izzad, pl a combja), elég vizzel meg mosni, mivel nagyon száraz a bőre.
2013. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyon ápolt, imádom, hogy mindig jó illatú. :))
2013. ápr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Hát akkor csak én vagyok peches...Már a munkahelyén is szóltak, hogy szóljak már neki fürödjön,mert büdös..Már egyszer ez miatt majdnem váltunk,akkor egy időre "megrendesedett".Már kitaláltam mindent:kapott piperét,megdicsértem ha fürdött milyen jó illata van,kollégáját, hogy milyen az jó illatú.Elég sok évet leéltünk már együtt, hogy ne váljunk el.Külön szobára költöztem,mert én meg nagyon igényes vagyok a higiéniára.Már nem tudok mit kitalálni.Ha kérem, visszamorrant, hagyjam békén.Vajon mit gondolnak az emberek, hogy milyen felesége van, aki hagyja hogy büdös legyen?!!Nem szeretek veszekedni.....
2013. ápr. 27. 17:15
 34/45 anonim ***** válasza:

30/33 :D Erre valahogy nem is gondoltam! :D (mármint h elírás)


Tudod a statisztikák sem úgy keletkeznek, hogy megkérdezik a föld lakosságának a felénél többet! :D De persze vágom a poént... :)

2013. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező: Nem hiszem, hogy bárki téged okolna. A személyes higiénia mindenkinek saját érdeke és felelőssége, nem az anyja vagy, hanem a társa. Próbálj vele beszélni (pl. azt is elmondani, h ez szégyen, ha mások szólnak, hogy büdös), ha érdekled, akkor megérti és változtat, ha nem, akkor teljesen mind1 mióta vagytok együtt nem sok értelme van. (nem a bűz miatt, hanem mert nem érdekeled és önmaga sem érdekli...)


Sok sikert!

2013. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
azt tudod, hogy miért nem csinálja? zuhanyzótok van vagy kádatok? ha az utóbbi, akkor nem lehet, hogy egy zuhany alá könnyebben beállna?
2013. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
De, nagyon is szeret fürödni és mindig ápolt, illatos. Még soha nem feküdt le úgy, hogy nem fürdött volna és ha teheti, reggel is lezuhanyozik. Persze, ha edz, utána mindig, ez alap. Nem is mentem volna hozzá olyanhoz, aki nem ad magára.
2013. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

Hát persze hogy próbáltam vele beszélni.Sőt a gyerekei is rászólnak.Na de ez válóok?Egyébként nagy kád,zuhany is van...És ha válóok, akkor jön a procedúra kié ez,kié az?Vagy maradunk továbbra egy lakásban?És akkor minek az egész,csak hogy az ügyvéd ,bíróság jól járjon?

Valahogy úgy néz ki a hozzászólásokból,hogy senkinek sincs ilyen problémája...ezt azért nem hiszem el,mert az utcán,buszon elég sok büdös,ápolatlan(és nem hajléktalan!!!)emberrel

2013. ápr. 27. 20:44
 39/45 anonim ***** válasza:
11%
Hát mi se fürdünk a párommal tül sürün. A te férjed milyen gyakran teszi? A parom hetente én átlag 2 hetente. Így mi egymasra találtunk jól. Probáld ki hogy te is ritkánban fürdessz. Vagy mit melózik a párod hogy bebüdösódik? Én pl hajat már nem mostam 9 honapja és azt pl nem látni.
2013. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
92%
KÉT HETENTE EGYSZER fürdesz??? Mondd hogy ezt csak poénból írtad ide ki!
2013. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!