Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet jól kezelni egy...

Hogyan lehet jól kezelni egy ilyen szituációt? Volt párral és annak uj párjával együtt dolgozni.

Figyelt kérdés

Az uj "kedvesnek" volt kőze ahoz h vége lett a kapcsolatnak. Én nem szidom az ujat,pedig mindenki meséli h milyen. Nem akarok pletykálni én is,mert elöbb utóbb visszahallhatják. Meg amugy is ettől nem lesz jobb nekem,nem változtat semmin.

Nem foglalkozok inkább egyikükkel sem,de nagyon nehéz. Mikor lesz ez elviselhetőbb? Tipp,tanács,tapaszralat... Bármi jöhet.


2013. ápr. 27. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Akkor lesz elviselhető- sőt! örömteli -, ha rájössz, hogy az új nő megszabadított téged, még időben. Szabad lélek vagy! egy szép, tartós, nem szétfúrható kapcsolatra is szabad vagy!
2013. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Próbálok optimistán gondolkodni de nem mindig megy... :S
2013. ápr. 27. 20:28
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább gondolkodj el rajta, miért zavar: a párod nyilván egy suttyó volt, ha elhagyott másért. Ezért fáj a szíved? Szerinted megérdemli, hogy rosszul érezd magad miatta? Ugyan már...
2013. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem lehet könnyű. próbáld magadban azt tudatosítani, h egy ilyen ember még azt sem érdemli meg, h gondolj rá.

ha nagyon nem megy a felejtés, akkor válts melót. ha van lehetőséged. ha nincs, akkor próbálj más műszakban dolgozni, vagy kérd át magad olyan helyre, ahol nem találkoztok minden nap.

egyébként milyen típusú munkahely ez? a munkavégzés körülményeire lennék kíváncsi, hátha tudok jó ötletet.

2013. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Gyár.. A volt barátommal nem találkozok sokat,ő másik csarnokba van...csak a buszon látom őket,de a a csajjal van h egymás mellett dolgozunk. Olyan kellemetlennek érzem a helyzetet sokszor... Nem is tudom mi zavar..

Nyilván váltanék melóhelyet ha lenne lehetőségem,de sajna nincs... :S más müszakba se szeretnék menni,mert nem ismerek senkit ezen a helyen,és 1 hónap után végre lett itt egy barátnőm... A többi müszakba elég bunkok az emberek meg a fönökök... :/

2013. ápr. 27. 20:53
 6/12 anonim ***** válasza:

akkor dumcsizz a barátnőddel a szünetben, rá se hederíts a zavaró tényezőkre :) na meg a munka. azt csináld a lehető legjobban, akkor eszedbe sem fognak jutni :)


kitartás!

2013. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Idővel jobb lesz. Addig is egy kis színjáték: zavard össze őt! Nézz át rajta, barátnőddel beszélgess! Tégy úgy, azt lássa, mintha vidám lennél! Felszabadult! Nevetős!
2013. ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nézz át rajta, nevess, legyél vidám:)

Ja, és csinos, adj magadra még többet, a csajt egye a féltékenység, a volt párodat a penész:)És örülj, hogy megszabadultál egy féregtől!

2013. ápr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%

Nem kell szidni egy pasit. Nem az a csaj miatt lett vége a kapcsolatnak. Én mindig azt mondom, hogy ha valaki el tudja venni az ember párját akkor az a kapcsolat már ALAPBAN egy rakás sz..r volt. Olyan nincs, hogy valaki "miatt" lett vége. Valószínűleg te nem adtál meg neki valamit, nem figyeltél oda rá, stb. stb.


Ilyenkor a másik -akár egy megcsalással- egy görbe tükröt tart elénk.

2013. ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így. 4 évig tartott, aztán a sors közbeszólt, másik munkahelyem lett. Ha szereted, és ,mélyen érint ez a dolog, akkor csak úgy szabadulhatsz, ha keresel másik helyet. Tudom nem könnyű, én sem találtam évekig, de aztán sikerült. Teljesen új életet kezdtem. A több mint 4 év alatt nem lett elviselhetőbb, sőt egyre rosszabb, bár ez függ ahogy írtam attól h mit érzel.
2013. ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!