Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apámmal mit kezdjek?

Az apámmal mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Hát szóval...Kissebb voltam elkezdett ott nyalni...Soha nem akartam,mindig szabadulni akartam...Végül megigértem neki h nemmondom el anyunak.De most elmondtam..De anyám csak annyit mondott:Ez nem igaz,felejzsd el ezt a bolondságot!Most mit kezdjek?Én tudom hogy igaz,de anyu nem hisz nekem...Hogy érjem el hogy hidjen nekem?

2013. ápr. 27. 22:52
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Értelek titeket,de amire kíváncsi vagyok nincs válaszom :( hogyan érjem el hogy anyu hidjen nekem?
2013. ápr. 29. 18:44
 12/37 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki még 1x.ha akkor se hiszi el,akkor mondjad még többet.És egy idő után (persze remélhetőleg minél hamarabb) leesik neki,hogy nem szórakozásból mondod el neki 200x.
2013. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
53%

Én 17 évesen mondtam el anyukámnak és akkor azt válaszolta hogy: ilyen volt, nincs mit tenni. Akkor nem értettem hogy reagálhat így és haragudtam rá. Mára már rájöttem hogy neki is annyira fájt hogy nem tudott megvédeni hogy így reagálta le.

Jó persze a te eseted megint más, de lehet hogy azért nem tesz semmit mert fél apádtól. Ezt nem lehet tudni. Szerintem próbáld meg neki elmondani még egyszer ( tudom hogy nehéz). Ha akkor is így reagál nincs mit tenni.

És szerintem is szólj valakinek aki tud is mit tenni az ügyben. Apád beteg. Te már biztonságban vagy, téged más ilyen idősen nem fog bántani de mást még bánthat. Ezt meg kell akadályozni. Ne tartsd magadban mert még nagyobb baj is lehet belőle. (ha akarsz írhatsz privátot, én is ebben a cipőben jártam. meg tudlak érteni)

2013. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Anyád hogyan higgyen? Járjon utána!
2013. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek hogy segít :')
2013. máj. 1. 10:26
 16/37 anonim ***** válasza:

20:04 vagyok.


Szívesen próbálok segíteni.Csak hát ettől többet nem tehetek :((

2013. máj. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Utolsó vok.


Tényleg rokonnal kéne beszélni erről.

Meg az is jó lett volna,ha fel van véve (tudom hogy durván hangzik) ,és anyukádnak lenne mit megmutatni bizonyítékként.

2013. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Gyaa már nem csinálja,nemtudom felvenni és megmutatni.:/
2013. máj. 1. 22:31
 19/37 anonim ***** válasza:
Lehet primitív kérdés,de akkor vajon konkrétan mi miatt kezdhette el,és most miért hagyta abba?
2013. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Utolsó: Még egy korábbi hozzászólásban leírta a kérdező hogy most 14 éves és hogy ezt 8 és 12 éves kora között csinálta. A pedofiloknál ez pont így a "megszokott", ugyanis ők a nemileg éretlenekhez vonzódnak. A kérdező jelenlegi életkora ennek már nem felel meg ezért hagyta abba.
2013. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!