Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudtad meg, hogy...

Hogyan tudtad meg, hogy meghalt egy számodra fontos rokonod, vagy ismerősöd?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 15:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

1 nagymamam: anyu mondta el reggel.

2 nagymamam: a hugom hivott a korhazbol

1 nagypapam: bementem latogatni a korhazba, ,es ures volt az agya. A takaritono kuldott a foorvoshoz, hogy tole kerdezzem meg, hol van.

2 nagyapam: telefonalt az uj felesege.

2013. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Papám: apu jött haza. Megkérdeztem, hogy van a papám, mire ő: "hát a papa sajnos meghalt."


Mamám: 2 hétig külföldön voltam. Csütörtök este értem haza. Péntek reggel készülődtem a mamához a kórházba, mire anyu elsírta magát, hogy a mama már előző szombaton meghalt.

2013. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nagybátyám halt meg tavaly, akivel bár nagyon ritkán találkoztunk, de nagyon szerettük egymást. Jobban szerettem, mint apámat. A szülinapom előtti napon halt meg és a szülinapomon hívott fel apám, hogy meghalt..
2013. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%
A nagymamamet iwiw-en, egy ujdonsult rokontol, ugy hogy en angliaban voltam. Nem volt nekem annyira fontos, de megviselt a dolog. Mas fontos rokon nem halt meg, viszont a cicam, akivel felnottem, nekem fontos volt. Osztalykirandulason tudtam meg, telefonon... 17 eves volt es azota is hianyzik.
2013. ápr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Kedves ma 16:14 fogadd őszinte részvétem!:(


Kedvenc nagynénémről bàtyàm tàjékoztatott, édesapàm halàlàról pedig a főbérlője szàmolt be...

2013. ápr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
42%

A legtöbb halálesetnél telefonon tudtam meg a hírt. Nemrég meghalt az anyám. Az ő halálhírét a facebookon tudtam meg..

"Hívj fel! Anyu meghalt" ennyi... Igaz elég körülményes lett volna ha telefonálnak, a munkám és a távolság miatt is. (Amerikában élek)

2013. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Édesapám halálhírét:

Már hosszabb ideje beteg volt, daganat, tudtuk, hogy nem fog meggyógyulni. Előző nap este úgy jöttem el tőle, hogy éreztem, utoljára látom. Másnap reggel mikor felébredtünk édesanyámmal, láttuk, hogy a bátyám az udvaron sétál le-fel. Ebből már tudtuk, hogy apa meghalt.

Nagynéném, akire második anyámként tekintettem, telefonon tudtam meg a halálhírét.

Rajtuk kívül kettő munkatársam, egyben barátom halt meg, aki igazán fontos volt számomra.

Az egyik szintén daganat miatt régóta beteg volt, róla is lehetett tudni, hogy nem fog meggyógyulni. Az ő haláláról is telefonon értesültem.

Másik barátom néhány napja volt beteg, de semmi komolyra nem gondolt senki. Reggel bementem dolgozni, és ott mondta egy másik munkatársam, hogy előző délután meghalt.

2013. ápr. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szinte mindegyik esetben anyukámékat hívták fel telefonon, és én később tudtam meg, amikor elmesélték - pl. amikor hazajöttem suliból vagy vmi ilyesmi (2-3 ilyen eset volt). Most legutóbb meg tegnapelőtt este halt meg apukám unokatestvére, ezt telefonon tudtam meg, mert anyukámék Balatonon voltak, én meg Budapesten.
2013. ápr. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én legutóbb arról a fiúról (régi jó barátom) álmodtam, akit elveszítettem, mikor felkeltem, rá akartam írni valamelyik közösségi oldalon, és láttam a kommenteket, hogy már nem él... Rá másnap megint vele álmodtam, ekkor pedig a kérdéseimre a választ álmodtam meg (vele kapcsolatban).
2013. ápr. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Részvétem mindenkinek!

Köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 2. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!