Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket, Nőket zavar ha a...

Titeket, Nőket zavar ha a párotok/férjetek áradozik egy másik nőről?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy elmeséli,hogy milyen csodaszép nőt látott,hogy ilyet csak rajzolni lehet? De amúgy a kapcsolatotok rendben van és a szexuális életetek is.
2013. ápr. 29. 05:56
1 2
 11/13 anonim válasza:
tipikus pasi, ennyi
2013. máj. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Zavart igen. Igaz az exem nem áradozott, hanem ahogy sétáltunk, látványosan bámult nőket, úgy, hogy néha abbahagytam, amit mondtam épp, mert érzékeltem, hogy nem arra figyel, amit tőlem hall.

Szerintem ahhoz is kell intelligencia, hogy nem feltűnően csorgatja valaki a nyálát, ha vele van a partnere, és nem áradozik neki. Empátia kérdése, a megnézést pedig nem lehet tiltani.

2013. jún. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
azért kerestem rá erre a kérdésre, mert a barátom nemrég kezdte ezt el, és nagyon bánt engem. nem érti meg, hogy ez engem bánt, és tovább csinálja. annyira rosszul érzem magam emiatt, hogy, bár még nemrég óta csinálja, mégis, most már eljutottam arra a pontra, hogy lehet, h nem is kell nekem ez a kapcsolat. minek, hogy kétnaponta rosszul érezzem magam emiatt? közben meg állítólag szeret.
2015. szept. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!