Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az aki 33 évesen...

Szerintetek az aki 33 évesen egyedül él, és még soha nem lakott párjával, annak már soha nem lesz családja?

Figyelt kérdés
Eddig még csak koliban meg albérletben laktam barátokkal. Most egyedül albérletben, és elég rossz néha.. Ez már lehet hogy így is fog maradni?
2013. ápr. 29. 17:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Persze, hogy lesz családja ha akar.
2013. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
" Most egyedül albérletben, és elég rossz néha." Ezzel az alapállással vszinüleg soha nem lesz. Nem család hiányzik neked, hanem társaság, akikkel el lehet ütni az idöt.
2013. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem muszáj így maradnia. Eljársz barátokkal bárhová? Társkeresőre is regisztrálhatsz, persze vigyázz magadra mert ott elég sok a gyökér. Van olyan 23 éves barátnőm aki társkeresőkről ismerkedik és már vagy a 8. palija van onnan, némelyik szimpatikus volt még nekem is.
2013. ápr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A második szüperül belekapaszkodott a lényegtelenbe, gratulálok, öblíthet!


A kérdéshez: néha annyira fel tudnak gyorsulni az események, sosem tudhatod, hogy mikor ismersz meg valakit, akivel az életedet is össze akarod kötni és nagy szerelem lesz belőle. Ami vonz téged, azt te is vonzod. Ha ezt szeretnéd, előbb-utóbb be fog jönni és megoldódik. Az, hogy eddig nem volt, az semmit nem jelent.

2013. ápr. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4%
Ha férfi vagy,még 60 évesen is alapíthatsz családot,amíg nemzőképes vagy.Egy nő viszont 35 év felett már veszélyeztetve is van.Én speciel mindig úgy éreztem, hogy nem szeretnék 30 év felett szülni, mert tudom milyen érzés, ha az anyám nincs képbe a mai világgal, ha csúfolnak azért, mert azt hiszik, ő a nagyanyám és még sorolhatnám.
2013. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó anyukám engem 36 évesen szült, oké nem log az interneten de képbe van a világgal, és soha nem nézték a nagymamának, ekkora hülyeséget.
2013. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
Ti tényleg elkéstetek! Én 36 évesen lettem nagymama!
2013. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
ÉN azt inkább szégyellném, mint büszke lennék rá.
2013. ápr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja, en is!:)
2013. ápr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Anyám 40 volt, amikor szült. Most vagyok harminc, a mai napig teljesen friss szellemileg, trollkodik a neten (teljesen perfekt felhasználói szinten garázdálkodik rajta), ha időben megszorulok, még ppt-ket is összerak nekem, csak a szakmai részéhez nem ért. Ahhoz meg nem is kell, mert ő teljesen más vonalon dolgozott, fiatalabb se értene hozzá.

Apám nyugdíjas korára nem tudott mit kezdeni magával, elkezdett ingatlanozni - anyám kezeli a portfoliót, hirdetéseket. Apám meg tárgyal.

2013. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!