Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék a páromnak?...

Hogyan segíthetnék a páromnak? A munkahelye miatt folyton ideges, és erre sajnos rámehet a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés

Sokszor neki kell helyrehozni amit a munkatársai elba*ztak, sokszor vasárnap is cseng a telefonja, hogy menjen be a munkahelyére. Feszült, depressziós, idegbeteg. Sokszor egész nap nem lehet hozzászólni, mert üvölt mint a sakál. Ilyenkor meg ülök mellette csendben, tv-t nézünk, vagy alszik. Ha megcsörren a telefonja, még azt sem tudja ki hívja, de már ideges. Munkahelyváltás nem lehetséges, csak külföldre tudna menni. Én viszont úgy érzem, rámenne a kapcsolatunk, hisz így is elég labilis. Szeretem, féltem őt. Próbálok mindenben mellette lenni, támogatni, türelmes lenni. De egyszer én is kimerülök. Mindig az ő érdekeit kell nézni, az nem számít, hogy én mit szeretnék. Csak ő. Se moziban nem voltunk még, se egy hosszabb sétán. A kapcsolatunk a sok "durvaság" miatt meg csak romlik. (Durvaság: mindig kiabál, persze nem rám mérges). Egy kiadós beszélgetés persze megmenthetné, erre nem hajlandó. :(

Tanácstalan vagyok. Ha ki is megy külföldre, leghamarabb 5 hónap múlva tud. Vagy még több. Nem hajlandó kibeszélni magából a problémát. Sokszor már unatkozom mellette, olyankor ideülök, de azért is morog. Semmi nem tetszik neki. Sokan mondják, hogy hagyjam el, jobbat érdemlek. Nem tudom, mit kellene tennem. Nem akarom magára hagyni a "sz*rban". 19 éves lány


2009. szept. 27. 17:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem Bp-en lakunk ahol két kézzel kapkodnak az ember után. Ez az állása legalább biztos, a cég nem fog tönkremenni, mert egyre több a munka. És a mai világban amikor több ezer ember munkanélküli, meg kell gondolni, mikor váltunk munkahelyet. Most keres 150 fölött, biztosan nem fog elmenni 90 E-ért dolgozni, mert abból nem tud megélni. Ezért akarna majd külföldre menni.


Én támogatom őt minden formában, nem várom el, hogy maximalista legyen, pedig az, mert én így szeretem ahogy van. remélem, ma délután van lehetőségünk beszélgetni.

Sok mindent kellene megbeszélnünk, amik 3-4 hete aktuálisak. Én reménykedem, várok türelemmel. De egyszer betelik a pohár, és akkor azt kell mondjam neki, hogy sajnálom, de ennyi telt tőlem. Szeretem, imádom de nem szeretnék miatta idegeskedni.

2009. szept. 28. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!