Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem az utóbbi időben miért...

Férjem az utóbbi időben miért nem közeledik felém és miért utasít el? Sok a 11 év? Egy 45 éves férfi már nem kívánja minden nap?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hát nem is tudom hol kezdjem.

Szóval férjem az utóbbi időben egyre kevésbé közeledik hozzám. Már olyan nehezen bírom, hogy arra is gondoltam, hogy veszek valami segédgépet, de erre azt mondta, hogy akkor felejtsem el őt. Akárhogyan közeledek, mindig van valami kifogás. Fáradt vagyok, sokat dolgoztam, most nincs kedvem, felébred a gyerek, késő van, majd máskor... ha piros hó esik.

Édesapám amikor még élt, mondta párszor nekem, hogy sok lesz a 11 év. Akkor még sajnos nem értettem, hogy mire gondol...

Több mint 10 éve vagyunk együtt, 4 gyermekünk van, én 34 éves nő, ő 45 éves férfi.

De ha már most így állunk, akkor mi lesz 10 év múlva???

Ti is voltatok hasonló cipőben??? Mi lett a vége???



#testiek
2013. máj. 1. 21:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
A korkülönbségnek itt semmi jelentőse nincs, a férjem és köztem 14 év van, már 20 éve együtt vagyunk, de semmi problémánk nincs. Persze azért néha van egy kis veszekedés, azt megbeszéljük, de semmi komoly nincs a házaséletünkben. Talán a Te férjed ilyen férfi, kicsit kevésbé kívánja, ez akár 20-30 évesekkel is előfordul. A legrosszabb talán még az jutott eszembe, hogy már nem igazán szeret. Ezt vele kell megbeszélni, a legfontosabb a kommunikáció egy kapcsolatban, nem szabad itt hülyeségekre gondolni meg kitalálni dolgokat, hogy "talán azért, mert...". Le kell ültetni a férfit és akkor őszintén beszélgetni vele. Mindenkinek könnyebb lesz így.
2013. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
17%

Ezt a többieknek is elmesélhetnéd, akik sokkal idősebb fazonokba esik bele.


Lehet, hogy már potencia zavarok vannak, így vagy úgy de ez záros határidőn belül várható volt hogy eljön. Ha most sikerül megoldani, akkor is pár év vége lesz. Edd meg amit főztél.

2013. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
12%

Az én párom 48 lesz, de semmi baja sincsen.

Nem akarlak megbántani, de nem lehet, hogy csak szimplán nem kíván téged?

20/L

2013. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem lecserélt egy feszes seggű 18 évesre. Azért 4 gyerek után már elég bálna lehetsz és valszeg a gravitáció is megtette már a hatását. Kicsit legyél igényesebb magadra hátha akkor kedve szottyan rád.
2013. máj. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
10%
minden nap kéne? kétnaponta kevés vagy mi?
2013. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Anyám a párod 28 évvel idösebb.Az apád lehetne mugodtan. :(


A kérdésre válaszolva el hiszem,hogy nem kívánja a szexet minden nap....Èn sem pedig csak 32 éves vagyok,Heti szinten 1x 2x.

Nem vagyunk egyformák.Ö pedig igen is öregszik.

2013. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%
3-s, nálad látszik az apakomplexus. Ma a nagy számú válások miatt a lányok fele apakomplexusos. Azért hogy van gusztusod 20 évesen egy 48 éveshez? Ez már kimeríti a perverz fogalmát.
2013. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem legjobb megkérdezni.Négy csemete mellett biztos fáradtabb és kezd öregedni,már nincs annyi szexre igénye.Ha reggel nincs merevedése,biztos potencia csökkenése van.
2013. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet a korra fogni szerintem.. Ha valami bibi van a kapcsolatban, az megmutatkozik a szexbe és fordítva.
2013. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%
Nálatok valami másnak kell lennie, mert egy 45-ös férfinek semmi gondja nincs a potenciájával. Sőt, ő kajtatja a másik embert.
2013. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!