Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem az utóbbi időben miért...

Férjem az utóbbi időben miért nem közeledik felém és miért utasít el? Sok a 11 év? Egy 45 éves férfi már nem kívánja minden nap?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hát nem is tudom hol kezdjem.

Szóval férjem az utóbbi időben egyre kevésbé közeledik hozzám. Már olyan nehezen bírom, hogy arra is gondoltam, hogy veszek valami segédgépet, de erre azt mondta, hogy akkor felejtsem el őt. Akárhogyan közeledek, mindig van valami kifogás. Fáradt vagyok, sokat dolgoztam, most nincs kedvem, felébred a gyerek, késő van, majd máskor... ha piros hó esik.

Édesapám amikor még élt, mondta párszor nekem, hogy sok lesz a 11 év. Akkor még sajnos nem értettem, hogy mire gondol...

Több mint 10 éve vagyunk együtt, 4 gyermekünk van, én 34 éves nő, ő 45 éves férfi.

De ha már most így állunk, akkor mi lesz 10 év múlva???

Ti is voltatok hasonló cipőben??? Mi lett a vége???



#testiek
2013. máj. 1. 21:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne tudni hogy mi a probléma. Én arra tippelek hogy nincs gusztusa hozzád, de ettől lehet merevedési probléma is vagy épp félrejár. Egy 45 éves férfi még eléggé a toppon van ilyen téren inkább szal ha baj van az vagy egészségügyi vagy pedig veled van gond.
2013. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a korkülönbség a gond, hanem a férjednek van valami baja. Majd akkor lesz sok a 11 év, amikor a férjed már nyugdíjas lesz, te meg még napi szinten dolgozol majd. De most nem ez a probléma, meg kéne beszélni.
2013. máj. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!