Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem az utóbbi időben miért...

Férjem az utóbbi időben miért nem közeledik felém és miért utasít el? Sok a 11 év? Egy 45 éves férfi már nem kívánja minden nap?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hát nem is tudom hol kezdjem.

Szóval férjem az utóbbi időben egyre kevésbé közeledik hozzám. Már olyan nehezen bírom, hogy arra is gondoltam, hogy veszek valami segédgépet, de erre azt mondta, hogy akkor felejtsem el őt. Akárhogyan közeledek, mindig van valami kifogás. Fáradt vagyok, sokat dolgoztam, most nincs kedvem, felébred a gyerek, késő van, majd máskor... ha piros hó esik.

Édesapám amikor még élt, mondta párszor nekem, hogy sok lesz a 11 év. Akkor még sajnos nem értettem, hogy mire gondol...

Több mint 10 éve vagyunk együtt, 4 gyermekünk van, én 34 éves nő, ő 45 éves férfi.

De ha már most így állunk, akkor mi lesz 10 év múlva???

Ti is voltatok hasonló cipőben??? Mi lett a vége???



#testiek
2013. máj. 1. 21:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
52%

Nézd, van, akinek a napi hatszori is kevés, van, akinek a fél évenete egy is sok. Emeber válogatja. Akkor van baj, ha eredetileg mindketten elég bővérűek voltatok, neked ez megmaradt, a férjed viszont kicsit elfáradt.


Apukádnak nagyon igaza volt: a 11 korkülönbség év az sok. Egy 34 éves nő a szexualitása teljében van, egy 45 éves pasi bizony már nem mindig. Pláne nem 10 év és négy kölyök után.

2013. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
72%
Az én barátom is 45éves,én 32vagyok.Van tapasztalatom,így ennek alapján állítom,hogy eddig ő viszi a prémet szexuálisan,minden percben vevő rá.Elmondanám,hogy mikor velem egykorúakkal voltam,igen nagy számban előfordult merevedési zavar,nem tudtak teljesíteni.Tehát a korral nincs gond.Sajnos valami mindenképp van a háttérben,csak nem akar róla beszélni,az ilyesminek mindig oka van.Vagy unja a dolgokat,kicsit fel kellene lendíteni,vagy munkával kapcsolatos gond,vagy belefásult dolgokba,vagy van valakije,vagy valamiért nem néz rád nőként,csak családanyaként.Le kellene ültetni mikor a gyerekek alszanak,és meg kell mondani,hogy most jött el a pont,hogy őszintén elmondja mi a gond.Volt egyszer egy hasonló esetem,nem értettem mi van,a szakításkor mondta el mi volt a gondja,és olyasmit hallottam,amire nem is gondoltam volna,ha ezt előbb mondja,tudtunk volna rajta változtatni.Tehát sok pasi magában tartja,nem mondja ki kerek-perec mit gondol.
2013. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

anyukám, erre csak annyit mondok, h ismerek 70hez erősen közelítő hapsit, és még ő is megnyalja a sót elég gyakran :D


itt nem a potenciával van a gond hanem mással.


vibrit a tudta nélkül is vehetsz, aztán amíg ő melózik, addig hódolsz az élvezeteknek. ez nem megcsalás, neked is jár ennyi, teljesen normális dolognak tartom.

2013. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
72%

Hogy hogy van gusztusom hozzá? Megmondom: egyszerűen. Mert ad magára, és 10 évet nyugodtan letagadhatna. 40 felett is van élet, akármilyen hihetetlen.

#3 voltam.

2013. máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
39%

40 felett is van élet,de az apád lehetne....Ès mit csináltok kb.10 év múlva??Föleg ha majd ö már nyugdíjas éveit tölti,te meg még szépen dolgozhatsz úgy kb.28 évet?? :)

Hát itt valami nagyon nem ok.Enyhén apa komplexus. :(

2013. máj. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
64%
15 Fenéket apakomplexus, a kislány szereti apénzt, és szereti az előre elkészitett dolgokat, a munka meg büdös neki:DD
2013. máj. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szeretője van.
2013. máj. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
66%

"Azért 4 gyerek után már elég bálna lehetsz és valszeg a gravitáció is megtette már a hatását."


Hogy te milyen bunkó vagy!


Nekem is 4 gyerekem van, ikrek is, 30 éves vagyok, és köszi nem vagyok bálna, 5 hónappal szülés után ismét olyan vékony vagyok, mint előtte, és semmim sem lóg.... Szóval 4 gyerek nem egyenlő az igénytelenséggel.


Kedves kérdező! Szerintem már megszokott lehet a dolog neki. Tarts szünetet, ha ő akar, akkor se legyen egy ideig semmi, csináltass új frizut, új ruha, nem baj, ha kicsit féltékeny lesz...

2013. máj. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Biztos nem a korával van a gond. Az én férjem 44 (én 38), de semmi gondja. Ez azért még nem az az idő, mikor erre lehet fogni :) 13 éve vagyunk együtt. Szerintem ez sem olyan rengeteg idő, hogy teljesen megunjuk egymást.


Aki szerint egy 4 gyerekes bálna... lehet az. Meg lehet gyerektelenül is. Nem ezen múlik. Ismerek 5 gyerekes nőt nagyon jó alakkal és 18 évest is aki "folyik". Én is szültem kettőt, mindig odafigyeltem magamra. Nem mondom, hogy nem változott semmit a testem, de szerintem jól nézek ki még mindig :) Egyszerűen azért mert sportolok, odafigyelek arra mit eszek.

2013. máj. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A lelki részén Te tudsz segíteni, igen lehet, hogy ő már másnaponta szeretné.

Amúgy testi oka is lehet, az érbetegségek jeleznek így. Tessék utánajárni, főleg ha dohányos, vagy a családjában volt érbeteg, mert a hancúrhiányhoz képest nagyobb bajok is lehetnek belőle.

2013. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!