Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért ilyen? Hogyan...

Anyám miért ilyen? Hogyan lehetne ezt megszüntetni? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet a következő:


20/F vagyok, és anyámnak a telefon a mániája.

Ha a testvére, mamám, vagy akárki nem veszi fel, akkor "jól van biztos nem hallotta, majd megpróbálom később".


Ha én nem veszem fel elsőre, akkor már egyből pánikba esik, sőt néha rendőrségi kerestetéssel fenyeget (tudom, hogy hülyeség), és nem hogy később megpróbálná, zsinórban akár 11-szer felhív egymás után, utána én vagyok a szemét, hogy miért csinálom én ezt vele, egyből követeli, hogy hol voltam, ne hazudjak, stb.



Miért csinálja ezt?


Szerintem anyám enyhén pánikbeteg, de ő ezt letagadja, azt mondja, hogy hagyjam a hülyeségemmel.



Megbeszélni nemigazán lehet vele.


Egyszerűen képtelen vagyok megérteni, miért ilyen....ha az új barátja (pasija, bár nem tudom) itt van, akkor nem hív annyiszor....



Miért ilyen? Lehet az ilyen esettel valamit kezdeni?



2013. máj. 3. 08:37
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Vagy tényleg neki van igaza, és nem pánikbeteg?
2013. máj. 3. 08:38
 2/30 A kérdező kommentje:

*testvéreM


Bocsi, elírtam

2013. máj. 3. 08:38
 3/30 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ti hogy gondoljátok, szerintem ez egyáltalán nem normális viselkedés....mit fog csinálni ha elköltözök, v dolgozok?

De erre sem válaszol.



Megoldás?:S

2013. máj. 3. 08:39
 4/30 A kérdező kommentje:
És sikerült valamelyest elérnie, h én is picit pánikba esek, ha pl nem tud hívni, azért, h nehogy valami hülyeséget csináljon...
2013. máj. 3. 08:41
 5/30 ßđkan válasza:

Ez nem normális ez a dolog, lehet, hogy félt, de ennyire....

Ez már betegség!!!

2013. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Na igen....mást egyszer sem hív az anyja, max 1-szer....mármint 1 nap
2013. máj. 3. 08:46
 7/30 A kérdező kommentje:
Nem értem miért ilyen....féltés 1 dolog, de ez beteges....legalábbis szerintem.
2013. máj. 3. 09:02
 8/30 anonim ***** válasza:

Rá kell ébresztened őt, hogy ez nem normális dolog. Ne vedd fel azonnal. Hagyd, hadd hívjon párszor. Aztán ha kiakad, mondd, hogy épp a barátnőddel kufircoltál, és közben nem tudtad felvenni. Ezt játszd el párszor. Neki is kellemetlen lesz.


Valószínűleg már betegesen félt téged.

2013. máj. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Próbáltam, hiába mondok akármit, nem hiszi el.

Igen, beteges, de hogyan lehetne ráébreszteni? Vagy mit mondjak neki, hogy belássa?

2013. máj. 3. 09:19
 10/30 anonim ***** válasza:
Legközelebb egy barátnődet kérd meg, hogy vegye fel helyetted a telefont, és mondja azt, "Ádám" pont zuhanyzik. :)
2013. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!