Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan dolog, amit a mai...

Van olyan dolog, amit a mai napig nem bocsájtottál meg a párodnak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy egy veszekedés alkalmával olyasmit mondott, ami nagyon fáj, utána kibékültetek, de mindig tüske marad?

Hogyan lehet ezt túllépni?


2013. máj. 4. 10:07
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Már rég itthagytam volna, de mint említettem elég speciális helyzetünk van, a gyerek miatt nem léphetek csak úgy le.
2013. máj. 4. 10:54
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a jelenlegi párkapcsolatomban nincs, már csak azért se, mert én eleve úgy fogadtam Őt el, hogy indulatos és szabadszájú nőszemély, ha nagyritkán összeveszünk, akkor 2 perc után vagyok én rohadt dögtől utolsó szemétládáig minden, hogy azután 5 perc múlva kitörjön a béke - semmi jelentősége.

Az exemnél volt, nem veszekedés, hanem az, hogy csak 3 hónap után közölte, hogy terhes...

2013. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Az egyik exemmel történt. Volt egy buli, ahol ott voltak a barátai, volt osztálytársai, mi pedig táncoltunk. Hosszú farmer volt rajtam és egy rövidujjú nem kivágott felső..Nem úgy néztem ki, mint egy lotyó. A táncnál szépen leguggoltam, majd felálltam..vagyis ezt tettem volna. Ennek a középen fogta a könyököm és felállított..

Aztán később beszéltünk, veszekedtünk és én meg rákérdeztem halkan, hogy mert szerinted egy qrva vagyok? Erre kifakadt és rámkiabált, hogy igen, egy hülye qrva vagy. Nem tetszett neki, hogy előtte még volt másik két kapcsolatom..ebből is adódott.

Igazából együtt maradtunk még 1évig, nem is értem miért..de a tüske bennem maradt. Érdekes, mert a szakításnak semmi köze nem volt ehhez. Lényegében túlléptem rajta. Bár nem kellett volna.

2013. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
43%
OFF utolsó, en nő vagyok, de nekem a guggolos tánc ribancos - hiába nem vagy az.
2013. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nincs. A 9 évünk alatt még nem mondott vita alkalmával sem soha olyat, amivel igazán meg tudott volna bántani.
2013. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

24 A guggolós tánc miért ribancos?


Igen, volt egy pár és azóta se bírtam túllépni, mert nem hiszem el, hogy tényleg ilyet mondott.

2013. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

nincs ilyen. ha megbánt, bocsánatot kér, ha én bántom meg, akkor én kérek tőle bocsánatot. nem szeretek egy percig sem haragban lenni senkivel, pláne nem a párommal.


egyszer, még nagyon régen hülyéskedtünk az ágyban, és megharaptam. reflexből kicsúszott a száján anyukám elég profán kontextusban való említése. még maga is ledöbbent, h hogyan volt képes ilyet mondani, és láttam rajta a mély megbánást, azonnal bocsánatot kért, és azóta még csak tárgyaknak sem mond ilyesmit.


engem sosem minősített durva szavakkal, nem küldött el semmilyen éghajlatra, nem bánt velem méltatlanul. ezt az egyet már rég megbocsájtottam.

2013. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ferfi ele leguggolni velemenyem szerint oralis szex ajanlat, azert.
2013. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem inkább parasztos! a falusi diszkükban szoktak így táncolni a lányok!

De jólnevelt, művelt lányhoz semmiképp nem illik.


Amúgy, nem, nem volt ilyen, még sosem veszekedtünk, sosem bántott meg a férjem.

2013. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!