Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a szüleimnek hogy...

Elmondjam a szüleimnek hogy prostituált voltam 19-21 éves koromig? Ti elmondanátok?

Figyelt kérdés
22/N
2013. máj. 4. 19:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
70%
Nem mondanám el. A szüleim kiválóan neveltek, ha én defektes vagyok, az az én hülyeségem, ők lelkiismeretesek, biztos nagyon magukra vennék. Nem szeretnék csalódást okozni nekik, és mikor ilyet tennék, már eldönteném, hogy soha nem fognak tudni róla.
2013. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Szerintem se mondd el! Ez a kegyes hazugság kategória.


Nekem van egy kislányom, igyekszem mindent megadni Neki, hogy ne szenvedjen semmiben sem hiányt. Nem vagyunk gazdagok, sőt! De Ő az első. Nem tudhatom, hogy lesz -e olyan időszak, amikor annyira szegények leszünk, hogy nem tudjuk majd eltartani, de ha lesz (ha nem is az én hibám lesz) és ilyesmihez folyamodna csak magamat okolnám és valahol utálnám is, hogy hogyan juthattunk el idáig... Mondjuk hozzátenném én előbb vállalnék el bármilyen munkát mint ezt ... Elhiszem, hogy sokan azt mondják, nincs más lehetőségük. Azért szerintem akad. Nem ítélkezem, csak ez egy olyan dolog, hogy ha egyszer belemész, megmásítani nem tudod! Egy életen át kell hordoznod ennek a súlyát. (ha csak nem jókedvedből mentél bele, mert akkor nincs súlya) Én ismerek olyan nőt aki világ életében elég magamutogató stílusú volt, akart egy saját kozmetikai szalont, kiment Hollandiába és azzal jött haza, hogy legalább azért fizetik amit szeret is csinálni. Szóval, van ilyen is ...


Egy szónak is száz a vége. Ez a Te döntésed volt (bármiért is döntöttél így), Neked kell viselned a súlyát, nem a szüleidnek! Ne tedd ezt a terhet a vállukra! Életük végéig bűntudatuk lenne!

2013. máj. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
A szüleidtől függ. A kérdésed alapján persze nem úgy néz ki, hogy nagyon bensőséges viszonyod lenne a szüleiddel. De ha mégis, akkor valamekkora kockázatot vállalhatsz. Mert a titkolódzás se kockázatmentes, megmérgez egy őszinte, mély kapcsolatot.
2014. jan. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ne mond el.
2014. jan. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Eszter121 válasza:
Szia. Ha felmerült benned a kérdés hogy el szeretnéd mondani nekik ezt, akkor annak meg van az oka.Lehet azóta mióta feltette a kérdést már döntöttél, de mindenképp a saját életedért tedd amit teszel. A szüleidnek fel "kell" vállalniuk azt hogy te prostituált voltál, mert nagyrészt az Ő "nevelésük gyümölcs" vagy, ha elmondod, igazából egy tükröt állítasz eléjük. Ez nagy konfliktussal járhat, ami elkerülhetetlen, de akkor fog kiderülni hogyan állnak valójában hozzád.Belül biztos tudni fogod mikor vagy rá kész. Én személy szerint megtettem, de csak úgy tudtam hogy mellettem állt a szerelmem, aki támogatott engem és ebben a nehéz időben velem volt. Nehéz dolog ez, mert sok mindent megváltoztathat.Én nem mondanám neked hogy mond el, sem azt hogy ne mond el, ezt Te döntsd el, mert a "következményeit" neked kell majd vállalnod, mert mindkettő nehéz.
2014. jún. 13. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én szülőként annak örülnék ha elmondaná a gyerekem. Az a fontos, hogy minél mélyebb kapcsolatom legyen vele, és szomorú lennék ha életének egy fontos részét eltitkolná. Egy prosti nem bűnöző, ezzel nem okozna csalódást. Ha ártott magának azzal, hogy prosti lett, akkor biztosan gondolnék arra, hogy vajon szülőként volt-e ebben felelősségem. Ha úgy érezném igen, az nagyon tudna fájni, de az is csak egy okkal több arra, hogy legalább ezentúl legyen őszinte kapcsolatunk.
2014. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!