Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a párom...

Miért viselkedik így a párom velem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Amikor megismertem,minden szép és jó volt. Soha annyi figyelmet nem kaptam senkitől,apró kis gesztusaival levett a lábamról. Ha rossz kedvem volt bekötötte a szemem,gyertyát gyújtott,töltött 2 pohár bort és így beszélgettünk. Minden reggel kis leveleket írt nekem,hogy mennyire várja az estét,hogy együtt lehessünk,stb. Tudom,a rózsaszín köd az elején... Aztán történtek a dolgok... Rettenetesen féltékeny volt mindenkire,a kocsi ablakából ha kinéztem oldalra,mindig mérgesen kijelentette,hogy én biztos valakit nézek. Nem tetszett neki,hogy vannak fiú barátaim,hogy néha találkozok velük. Nem tetszettek neki a lány barátaim sem,senki. Nem tetszett neki az életvitelem,sokat buliztam (a kapcsolatunk előtt!),túl jól éreztem magam (néha drogokhoz nyúltam,ezt már a kapcsolatunk elején tudta,szóval nem titkoltam semmit). Összejöttünk,keveset buliztam,mondhatni semmit,mert egy buliba voltam,ahol megint a drog... És ezután megtiltotta nekem,hogy ilyen helyekre járjak,megtitoltta,hogy drogozzak,hogy az ismerőseimmel találkozzak. Ezért a mai napig hálás vagyok neki,mert nem tudom most hol lennék. Megbocsájtott nekem,mondván minden jó lesz,csak tegyünk érte. Azt hozzá kell tenni,hogy ő szív (marihuánát),minden egyes nap. Na de vissza.. Minden szuper volt egy ideig,nem drogoztam,ő igen. Féltékenykedése továbbra is megmaradt,azóta is ilyen. Eltelt 1 év drogmentesen,teherbe estem. Nem direkt,de felelőtlenségből,nem is próbálom megmagyarázni,egyszer nem védekeztünk és most itt szuszog mellettem a fél éves kisfiam. Ő a legszebb dolog az életemben,érte élek. De a párom nem önmaga. A kezdeti kedvességnek már nyoma sincs. közös megegyezés volt,hogy tartsuk meg a babát,én gondolkodtam,hogy talán korai,ő egy percet sem. Ennek így kell lennie"-mondta,így hát így lett. Megígérte a terhesség alatt,hogy nem fog szívni,mert engem borzasztóan zavart (és zavar a mai napig) ez a dolog. Én le tudtam tenni anno mindent érte,ő nem képes rá. Sokszor itt hagy,megy a haverjához,aztán beállva hazajön. Nem mondom,hogy nem foglalkozik a fiával,mert hazudnék,de én többet várok tőle. ÉN. Velem szinte állandóan ingerült,olyanokat mond,hogy "hát te beteg vagy;nem vagy normális;úristen,most ezért hívtál fel?". Sosem mondja,hogy szeret,csak ha kérdezem. Dolgozik rendesen,mindent megkapunk,nem panaszkodom. De nekem hiányoznak az érzelmek. Hogy hozzám bújjon,hogy mondja is,hogy szeret,hogy ne 1 mp-ig tartson egy puszi. Ja igen,ekkora "csókot" kapok. Egy szájra puszi gyorsba és pá. Ha többet akarok,akkor valami ürügyet talál,hogy mehessen mellőlem. Nem közeledik felém szexuálisan (igaz,én sem felé,de próbáltam neki elmagyarázni,hogy hiányzik úgy,csak én most nem találom magam vonzónak,de attól még jó lenne,ha.. A helyzet változatlan.). Nem mondja,hogy szép vagyok,hogy tetszem neki,nem mond semmit igazából. Ti maradnátok egy ilyen kapcsolatban csak a gyerek miatt? Néha szép és jó minden,vagy csak épp nem foglalkozom akkor azzal,hogy amúgy mennyi minden hiányzik és ezért érzem jobbnak,nem tudom. Már komolyan nem tudom...
2013. márc. 23. 15:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Első lépésként le kell állnia a drogokkal. Most vagy az az első vagy a gyerek.
2013. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

Nah, így ebben a formában mondd el neki, mi a problémád.

A drogokról meg álljatok le.

2013. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én már rég leálltam a drogokkal. Sőt,a cigiről is,ahogy meg tudtam,hogy babás vagyok. Már mondtam neki is,nem egyszer! Próbálok beszélni,de kinevet,"hülyeségeket mondok",persze így van és röhög. Terel és stb. Én ne akarjam őt megváltoztatni,ő ilyen,ő a férfi én a nő stb duma.. Festék boltban az eladó előtt " fogd már be",én meg nagy pocakkal bőgve ki..
2013. márc. 23. 16:08
 4/23 anonim ***** válasza:
20%

"Ha rossz kedvem volt bekötötte a szemem,gyertyát gyújtott,töltött 2 pohár bort és így beszélgettünk."


:DDDD

2013. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Most mondjam azt, hogy ez a pasi nem tisztel téged? Ezt te is tudod. Így nem beszélünk egymással. Sőt, a gyereknek milyen példát tud mutatni egy drogos apa?
2013. márc. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Most mi a f.szért kell kiröhögni? Bocs,nem írtam oda,hogy a kendőt levettem,mihelyst végzett. Talán meg lehet bocsátani nekem ennyi hibát,4 órákat alszok... Istenem...
2013. márc. 23. 16:20
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Hú, így végigolvasva (főleg festékboltos sztorit) ha te ezt elviseled, akkor meg is érdemled!
2013. márc. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Én hagynám a francba ezt a kapcsolatot. A gyereket még mindig nevelőszülőkhöz lehet adni, vagy egyedül nevelni, vagy akár találhatsz is a gyerekkel valaki mást, de egy ilyen emberrel én nem maradnék, mert az elején nem adta önmagát ezek szerint. Lépj le, ha jót akarsz.
2013. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtad már próbáltál vele beszélni, és ez sem segített. Én otthagynám. Ha nem is véglegesen, összepakolnék, és megmondanám neki, hogy ha tud változtatni keressen meg. Ha tényleg szeret, akkor nem fogja megengedni hogy elmenj a picivel, ha nem érdekli akkor pedig annyit is ért ez a pasi. Tudnál valahova menni? Szülők pl?
2013. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan embernek miért szülsz, de egyáltalán miért vagy vele együtt, aki minden áldott nap betép??? Szerintem ez rosszabb, mint a néha-néha partydrogozás... Nekem az jön le, hogy a pasid jól elvan a kis füves világában, mint mókusnak az erdőtűz, kb annyira kellesz neki, csak így mostmár késő kitáncolni ebből, hogy gyerek is van. Most csak úgy vagy, egy gyerekkel:( És tudod ki szívja meg a legjobban?Szegény fiad, hogy ilyen apát választottál! Szerinted ennek a kapcsolatnak van bármi értelme? Boldogtalan vagy, a pasid is, a gyerek is az lesz, ilyen légkörben:( Az írásod alapján fiatal, értelmes embernek érezlek, aki baromi nagyot hibázott. Mi lenne, ha megpróbálnád kezedbe venni a sorsodat, és igazi Társat találni, akinek szép hely a világ Veled,meg a fiaddal, mindenféle tudatmódosító nélkül is?
2013. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!