Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik barátom a szüleim előtt...

Egyik barátom a szüleim előtt mindig nyájasan viselkedik, de velem meg tök lekezelő. Nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fiú, én lány vagyok. Szüleimmel mindig nagyon kedves, normális, aztán mikor ők lelépnek, velem úgy beszél, mint valami hülyével. Nincs köztünk semmi, már jó pár éve jóban vagyunk. Természetesen nem az bánt, hogy a szüleimmel udvarias, hanem hogy mikor elfordulnak, akkor meg előjön a bunkó énje és még akkor is bunkózik, mikor pl. főzök neki valami finomat. Mindig átjön, elvagyunk, elmegyünk valahova és egy ideig normális, aztán bunkó lesz. Néha azt mondja, hogy "b.zdmeg", meg hogy mekkora gyökér vagyok, mikor nem is csinálok semmit. Igazából nem értem a viselkedését, nem szoktam őt átvágni vagy kellemetlen helyzetbe hozni,, teljesen váratlanul elkezd velem ilyen hangon kommunikálni. És mikor így beszél velem, a szüleim őt pártolják, mert előttük mindig tökéletes.

19/L


2013. máj. 7. 12:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

" és valami oka csak van, amiért pont velem ilyen kretén sokszor, de nem értem a miértjét"


Mindenkivel úgy viselkednek ahogy hagyja. Ha az első ilyennél rájön hogy vagy normális veled vagy elfelejthet akkor tisztelne. Egyébként én 12 éves barátságot szakítottam meg ezért, pedig a legjobb barátnőm volt. De rájöttem hogy nekem az nem fér bele hogyha nem azt csinálom amit ő mond akkor minden r*bancnak elhord. Pedig mi is egyébként tök jól elvoltunk, minden nap találkoztunk, beszélgettünk hülyültünk együtt csak ha épp nem tetszett neki valami akkor elhordott mindennek. Egyébként rájöttem hogy ez csak az én részemről volt barátság mert semmibe nem vett. Nem tudom hány barátod van de ha nincs egy sem az is jobb mint ez. Az egyedüllét kibírható de abba belerokkansz egy idő után ha valaki folyamatosan terrorizál. Szóval döntsd el, bátor leszel és a szemébe mondod hogy egy bunkó paraszt és nem akarsz többet találkozni vele vagy hagyod hogy tovább rombolja az önbecsülésed miközben ő csak arra használ téged hogy az egóját növelje.

2013. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!