Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiborít apósom, mi tévő legyek?

Kiborít apósom, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Viszonylag jó a kapcsolatunk, de amióta házat vettünk és most, hogy felújítjuk mindenbe beleakar szólni.

Múlt hétvégén hazamentem anyuékhoz és persze nem hagytam ott a lakás kulcsot nekik, és persze elkezdett "rinyálni", hogy miért vittem magammal, legközelebb másoltat egyet magának. Persze ezt majd elfelejti megemlíteni és persze "véletlen" mindig befog hozzánk toppanni. Olyan dolgokba is beleszól amihez lövése sincs, de olyankor mindig elb*sz valamit. Ha megmondom neki, hogy ezt meg ezt ne csinálja én vagyok a sz*r keverő, hogy merészelem én ezt neki mondani.

Szerintem meg jogomban áll pl magammalvinni a lakás kulcsomat mert az én házam.



2013. máj. 8. 10:40
1 2
 1/14 Salx Narval ***** válasza:
Hááát, nem is a te dolgod megmondani neki, hanem a párodé.
2013. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem én, de ha a párom nincs ott akkor én nézzem szó nélkül, hogy tönkretesz valamit, utánna már panaszkodhatok akárkinek...
2013. máj. 8. 10:53
 3/14 anonim ***** válasza:
Férjed mit mond?tesz ez ellen valamit?
2013. máj. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyen akkor ne jöjjön ha a párod nincs ott,ezt legjobb lenne ha a párod mondaná meg neki.
2013. máj. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ha nagyobb dolgot csinálnak akkor ott van párom is, vagy édesapám ők kordában tartják.

Ma akarom páromnak mondani csak, hogy az apja önkényesen mindent megakar csinálni. Voltak már egyéb apró dolgok amik zavartak régebben azt elmondtam a férjemnek ő leállította, szóval azzal nem lenne probléma, hogy mellém álljon.

2013. máj. 8. 11:02
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen nincs! Soha nem engedtem sem a szüleimnek, sem a páromék szüleinek beleszólni a dolgainkba. A saját lakáskulcs az meg egyszerűen őröltség! Meg ne engedd, még ha harag is lesz belőle!!!
2013. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem lakunk még a saját házunkban (felújítás véget), de múlt héten is azzal állt elő, hogy a kulcsomat hagyjam ott, magammal ne vigyem. Nem akartam vele vitatkozni, hogy már bocs, de az az én házam.

Amúgy jó a viszonyunk, de ezzel nagyon elássa magát a szememben.

2013. máj. 10. 19:17
 8/14 A kérdező kommentje:

Ja és azzal a kifogással, hogy szellőztet ő.

Már most látom előre, hogy hamar elfog szakadni nálam a cérna...

2013. máj. 10. 19:19
 9/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nehogy adj kulcsot, mert akkor megette a kánya. Már nehéz lesz visszakérni. Van egy mondás: mondj igent, előbb szabadulsz. Tehát bármilyen okosabb megjegyzése van, nem kell vitatkozni, hanem persze, persze, és csináld másképp. Kell neki kulcs, persze, persze, majd kap apuka. De előbb- utóbb a férjednek tényleg beszélnie kell vele.
2013. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem csak részt akar venni ő is a felujjitásban és büszke arra hogy házat vettetek és ő is hozzájárulhat hogy minél hamarabb beköltözhessetek. Nem kell mindjárt mindenben a rosszat keresni finoman le lehet állitani mert igy a férjednek is kellemetlen az egész és te pedig soha nem tudhatod hogy mikor lesz rá szükség hogy segitsen bármiben bármikor. Nem szabad felégetni magad mögött a hidat mert nem tudhatod hogy mit hoz a jövő.
2013. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!