Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha kilátástalan...

Mit csináljak, ha kilátástalan az életem?

Figyelt kérdés
Elszeretnék költözni de nincs munkám a családomra meg nem számíthatok mert rossz az anyagi helyzetünk mostanság ,komolyan már k.rvának is elmennék mármint odaköltöznék egy pasihoz és lefeküdnék vele ez lenne a fizetség részemről. tényleg teljesen el vagyok keseredve már nincs is életem pénz nélkül :( már nem bírom halál v k.urvulás ennyi lehetőségem van.
2013. máj. 8. 15:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
34%
Esetleg elmenni dolgozni?
2013. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
48%

Próbáltál már elmenni dolgozni a Tescoba, Auchanbe, Lidl-be,... , McDonalds-ba, ...

Ott sem sikerült elhelyezkedned? Hány éves vagy?

2013. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
74%

Annyira konnyu ezzel vagdalozni, h elmenni dolgozni...

Mert ma Magyarorszagra kulfoldrol kell munkast hozni, annyi munka van...

Meg azert vandorolnak el akik megtehetik, mert olyan elheto hely...

2013. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
21%
Olyan aljamunkát, amit külföldön csinálnak a magyarok döntő többsége, nálunk is a külföldi betelepülők végzik :D
2013. máj. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
83%
Kedves Első, szerinted mennyire könnyű ma Magyarországon csak úgy gondolni egyet, és elmenni dolgozni, mondd már meg nekem!?!?
2013. máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
10%
Aki igazán akar dolgozni, az talál munkát. Egyetlen munkanélküli ismerősöm van csak, az összes többi tud dolgozni. Könnyebb rinyálni, tudom!
2013. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
80%

Hat nem tudom 3-as, h te hol elsz, de valamelyik nap egy lany itt oromkodott, h felvettek takaritani...

Es igen, en is takaritassal kezdtem kint, nem szegyellem, annyit kerestem egy heten, mint otthon egy honapban.

Ha meg anyuek tartanak el, akkor nem kell kommentart fuzni hozza te ostoba. Ha pedig jo eleted van, orulj neki, nem kell masok nyomoran poenkodnod.

2013. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
folyamatosan keresek munkát de nincs csak hülye jutalékos értékesítős szarok ja és csak érettségim van az után jártam egy okj-s eg.ügyis szakmára de otthagytam és most mást szeretnék tanulni csak már fizetnem kell érte.Tesco,auchan ja szívesen mennék oda is de nincs felvétel ezért is mennék bp-re de nincs miből
2013. máj. 8. 15:39
 9/35 anonim ***** válasza:
92%

Ezt meg magyarazzatok el a szabolcsiaknak, a bekesieknek a szolnokiaknak stb...

Hogy igazabol f@sza minden, csak lustak.

2013. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

"Aki igazán akar dolgozni, az talál munkát."


Ha van iskolája, vagy képesítése igen. De ha valaki nem tud egyikre se szert tenni, rossz anyagi helyzet, rossz családi háttér, akármi miatt? Takarítani sem lehet elmenni úgy, hogy azt mondod, neked munka kell, és megdobnak egy seprűvel...

2013. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!