Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha kilátástalan...

Mit csináljak, ha kilátástalan az életem?

Figyelt kérdés
Elszeretnék költözni de nincs munkám a családomra meg nem számíthatok mert rossz az anyagi helyzetünk mostanság ,komolyan már k.rvának is elmennék mármint odaköltöznék egy pasihoz és lefeküdnék vele ez lenne a fizetség részemről. tényleg teljesen el vagyok keseredve már nincs is életem pénz nélkül :( már nem bírom halál v k.urvulás ennyi lehetőségem van.
2013. máj. 8. 15:18
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
89%

#9

Ott a pont. Borsodból költözünk Budapestre munka miatt, így is kölcsön kellett kérnünk a költözéshez.

Az ilyen empátia zéró, belerúgokmásokbaígytöbbvagyok primitív emberek meg csak provokálni akarnak.


Kérdező, esetleg közmunka?

2013. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért egyről te is tehetsz. Miért nem fejezted be az okj-s képzést, amit elkezdtél? Akkor is, ha nem érdekel téged, jobb mint a semmi. Azzal már kezdhetnél valamit + mellette tudnál mást tanulni.
2013. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb embernek küzdenie kell hogy elérjen valamit mostanság. Akinek nincs olyan családi háttere, aki tudja támogatni, annak még inkább többet kell beleadnia az életbe! Az iskolát nem lett volna szabad otthagyni, mert a szakma kincset jelenthetne a kezedben. Az érettségi manapság annyit ér, mint 10-20 évvel ezelőtt a 8 általános. Magyarán mondva nem sokat...
2013. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Azért hagytam ott mert kiderült,hogy rohadtul nem lehet elhelyezkedni vele persze először mindenki dicsérte,hogy milyen jó aztán a tanárok közölték,hogy hát itt se meg ott se lehet vele dolgozni..
2013. máj. 8. 15:53
 15/35 A kérdező kommentje:
én is Borsodi vagyok itt találjon valaki munkát... és 5 éve még nekünk is volt pénzünk mindenre bőven nem volt olyan,hogy kértem valamit és nincs..
2013. máj. 8. 16:00
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy kár volt a tanárokra hallgatnod. Az ember nem azért jár iskolába, hogy aztán ne végezze el és ne szerezzen képesítést. Nekem mondhatna akárki akármit, én ha tanulni akarok, abba bizony nem szól bele senki.
2013. máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
nem a tanárok miatt barátom nővére egészségügyben dolgozik tudja ,hogy ezzel hogy lehet elhelyezkedni és mondta,hogy nagyon keveset keresnék mivel c kategória és pályakezdő vagyok.
2013. máj. 8. 16:06
 18/35 anonim ***** válasza:
95%
Helyette inkább munkanélküli vagy. Nem értelek...
2013. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy otthagytad az ingyenes képzést, mellyel szereztél volna egy papírt. Legalább lenne papírod, lenne esélyed. Most nincs végzettséged, nincs szakmád, és már csak fizetősön tanulhatsz.

Ez biztosan rossz döntés volt.


A helyi munkaügyi hivatalban mit mondanak? Ingyenes átképzésre jogosult vagy még? Álláskeresési támogatást kapsz?

2013. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
a képzést nem kérdeztem még de álláskeresésit nem kapok mivel még nem dolgoztam sehol így nem jár.
2013. máj. 8. 16:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!