Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha kilátástalan...

Mit csináljak, ha kilátástalan az életem?

Figyelt kérdés
Elszeretnék költözni de nincs munkám a családomra meg nem számíthatok mert rossz az anyagi helyzetünk mostanság ,komolyan már k.rvának is elmennék mármint odaköltöznék egy pasihoz és lefeküdnék vele ez lenne a fizetség részemről. tényleg teljesen el vagyok keseredve már nincs is életem pénz nélkül :( már nem bírom halál v k.urvulás ennyi lehetőségem van.
2013. máj. 8. 15:18
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Na és mennyiért költöznél oda egy pasihoz? :) /hó
2013. máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Ja, hogy a lakhatásért sexelnél :D:D Leesett, szövegértelmezés egyes:D
2013. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Hogy te mekkora liba vagy

Pnaert lakhatas annyit nem er sserintem.

Eu a legjobb szakma az mindig van

Kulfoldon kivallosn lehet vele keresni

De te tudod

Udv egy eu dolgozo aki havi 3eser eu keres kukfoldon ;)

2013. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj végezz el egy eladói OKJ-t! Van nálatok Penny? Ők indítanak ingyen képzést, 5 vagy 6 hónap, cserébe náluk dolgozod le a gyakorlatot. Mondjuk arra nem jár pénz, de legalább ingyen lesz egy élelmiszer eladó papírod!!
2013. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
35%
Hát, gratulálok, hogy a harom eser euroddal gyakorikerdeseken dicsekecc egy kétségbeesett munkanelküli lanynak, ilyenkor sirva latom, hogy a jo fizetéshez agy nem mindíg tarsul.
2013. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

ez annak a bemutatasa hogy igen is van remeny. Tanulni kell kepzeni magad nyelviskolat ill online ingyen nyelvet tanulni es belevagni a feleadatokba nem sirni otthon es magadat sajnalni az nem nehez.

Kuzdeni kell kulonben nem jutsz sehova.

Bele kell vagni ismerosok es penz nelkul is Aki akar igazan akar az barmit elerhet.

Eu nagyon jo szakma barmelyik nyugati orszagban nagyon jol megfizetnek ha eu ben dolgozol akar meg ha csak idoseket is apolsz otthon.

2013. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
41%

De nem érted, te szerencsétlen, hogy Pestre nem tud feljönni? Ingyenes tanfolyam neten, ne viccelj már?!

Ha idióta vagy, az tényleg sajnálatos, de neked legalább van mit a tejbe aprítanod, azon kívül, hogy itt dörgölted mások orra alá, hogy te mennyit keresel, mindent elárul rólad.

2013. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Szerencsetlen aki otthon sir.

en stoppal mentem kulfoldre anno 50 markam volt.

Es igyekeztem tanultam mosogattam takatottam babysitter voltam etteremben dolgoztam paradicsomot szedtem.

Majd a nyelvet igy megtanulva kulfoldon beiratkoztam iskolaba szakmat tanultam az eu ben es fokozatossan egyre jobb allasom lett es iskolaztam magam.

A fizetes egy pelda volt (nem az en fizetesem) mit erhetsz el ha kicsit torekvo es szorgalmas vagy es mersz kockaztatni.

Es megjegyzem nem volt ismerosom se baratom kulfoldon egyszeruen elindultam mert otthon a helyzet rossz volt.

2013. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
46%
És ki kérdezte, hogy írd le a személyes élettörténeted ide, valamint, hogy mekkora hős vagy? :D Még mindíg csak dicsekszel itt, de kérdezd már meg, hogy kíváncsi e valaki rá?
2013. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Egyébként 28-as ötlete elég jó. Nem tudnál kimenni pl. Ausztriába dolgozni. Konyhalány, takarítás, ...

Beszélsz legalább alapszinten németül vagy angolul?

2013. máj. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!