Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan nőről...

Mit gondoltok egy olyan nőről aki hazaviszi a tizenéves gyerekéhez a szeretőjét?

Figyelt kérdés
ismerek egy olyan nőt aki ezt csinálja amíg a gyereke a másik szobába alszik ő addig a szeretőjével hempereg...ti mit gondoltok egy ilyen nőről?

2013. máj. 9. 23:32
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
76%
29: itt az esküvőmán hozzászólók általában szeretőnek neveznek minden olyan kapcsolatot, amely nem házasság. Jó, 100 éve még valóban így volt, de ma azért a szerető jelentése a párkapcsolat (házasság, élettársi viszony stb.) mellett futó kalandokra tolódott át. Neked nem szeretőd van, hanem laza kapcsolatod, amivel szerintem az égvilágon semmi baj nincs. Attól, hogy te szeretnél egy ilyen kapcsolatot, még nem kell rögtön "új apukát" csinálni a pasiból a gyerekednek.
2013. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
nem értem, most akkor a gyerek 18 éves koráig apácaéletet kellene élnie? ha diszkréten csinálja, normális kapcsolata van, akkor egészségére.
2013. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
51%

A szerető a szememben az állandó kapcsolat melletti másodhegedűs.

Eszerint válaszolok a kérdésre.

Látom, hogy mia a végeredmény.

A férjem volt a gyerek. Sokszor tört rá féltékenységi roham, volt, hogy ott tartottam, hogy egy szál pizsomában elindulok világgá.

Aztán egyszer megnyílt nekem. Akkor kezdődtek a bajok, amikor nyolc éves volt. Amint apuka éjszakás műszakba ment, anyuka hívta a szeretőjét. Mikor melyiket.

Először nem is tudta mi történik, amikor rájött szégyelte, nem mert szólni az apjának.

Nagyon mély sebek maradtak meg benne.

Még nem értünk a pszihológiai kezelés végére, de már sokkal jobban van...

2013. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!