Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Befogadjuk a testvérem gyereké...

Befogadjuk a testvérem gyerekét egyetemista éveire?

Figyelt kérdés
Bátyám lánya szeptembertől kezdi az egyetemet. Mi a kiszemelt városban élünk, nekem is van két kisgyerekem. Éppen lenne egy fél szobánk, amit szabaddá tudnánk tenni, de mégsem tudom. Nem akarok gonosz lenni, de kicsit elvan kényeztetve, az sosem jó, ami éppen van. Nem valami alkalmazkodó képes. Ha csak hetekről lenne szó, gondolkozás nélkül belemennék, de azért egy fiatal, bulizós, makacs leányzót magunkhoz venni évekre egyelőre elég távol áll tőlem. Ti mitévők lennétek?

2013. máj. 10. 11:38
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Leülünk szerintem majd ezt még megbeszélni, végül is nem lenne baj, ha lenne még két kéz a háznál, csak attól félek ez kicsit egyirányú szívesség lesz, cserébe meg nem jár semmi, csak hajtépés. Egy próbát végülis megér, nem zavarna sok vizet, ha beköltözne a kis szobánkban.

Igazából sokat agyalok azon is, hogyha kicsit jobb helyzetben lennénk, szívesen fogadnék au pairt, csak úgy a hecc kedvéért és hogy a gyerekek halljanak idegen szót anyanyelvi embertől is, ne csak az oviban/suliban.

Ha belegondolok ez sem sokkal másabb, annyi különbséggel, hogy az unokatesójuk jön, lehet megkérem beszéljen velük ő angolul néha. :)

Talán ha alkalmazkodna és hajlandó lenne segíteni néhány dologban, még nyerhetünk mi is vele!

2013. máj. 10. 19:11
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

Én befogadnám, ha kapnék érte havi 50 ezer forintot.

Cserébe nem tiltanék meg semmit, és nem cselédként alkalmaznám, mint a legtöbb válaszadó. Szóval lényegében azt csinálna, amit akarna, ha hagy aludni éjszaka, akkor tök mindegy. Azt hoz fel, akit akar...stb.

2013. máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!