Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Támogassam anyát anyagilag?...

Támogassam anyát anyagilag? Mit mondjak neki, honnan van a pénz?

Figyelt kérdés

4 éves korom óta egyedül nevelt,apával alig beszéltem a válásuk után.

Az utóbbi években eléggé megszorultunk anyagilag,ráadásul szeptemberben kezdtem az egyetemet is.Anya mindig ad pénzt,de nincs rá szükségem,mert titokban együtt vagyok valakivel és tőle elég sok pénzt kapok és drága "ajándékokat"(lakás,autó,nyaralások,ékszerek,stb).Tudom,hogy ezeket azért kapom,hogy ne beszéljek senkinek a kapcsolatunkról és nem is vagyok büszke arra,hogy ezt csinálom.De szeretem (ez az első igazi kapcsolatom) és ez a helyzet mindkettőnknek jó.

Csak az a baj,hogy amíg nekem nincsenek anyagi gondjaim és azt veszek,amit szeretnék,addig anyának alig van pénze.Már mondtam neki,hogy ne adjon annyit,mert nincs rá szükségem,de azt mondja,hogy ne foglalkozzak ezzel,koncentráljak az egyetemre.Nem tudom,hogy mit csináljak.

Tudnék neki adni annyi pénzt,hogy megoldja a problémáit,de félek,hogy nem fogadná el.


Köszönöm szépen a tanácsaitokat!



2013. márc. 2. 09:01
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
47%
Hány eves vagy? En nem örülnek, ha a lányom kitartott rib@nc lenne es biztosan nem kérnek a penzebol
2013. márc. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok.
2013. márc. 2. 09:13
 3/52 anonim ***** válasza:
97%
én fondorlatos módon a rezsijéből szoktam ezt azt kifizetni
2013. márc. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
98%
Mond h találtál egy jó diákmunkát,szerencsére gyakran tudsz menni,jól keresel és tudod támogatni mert ösztöndijat ilyen olyan támogatást kapsz...
2013. márc. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
98%
Én sem örülnék neki, ha tudnám, hogy honnan van a pénz. Erre azért én sem lennék büszke. De ez egy dolog, van ilyen, nem kell terjeszteni, hogy honnan van. Én a helyedben havonta csepegtetnék nem túl nagy összegeket, csak annyit, hogy a rezsibe besegíts. Azt mondanám, hogy elnyertem egy ösztöndíjat vagy igényeltem támogatást az egyetemről, jó tanulmányi eredményért kaptam vagy ilyesmi. Így anyukád is megnyugodna, hogy legalább neked alakul az életed.
2013. márc. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
73%
Ugyan már,a pénznek nincs szaga.Szereted?Igen.jó szivvel adja?akkor meg?Amit adnak el kell fogadni.Ilyen világot élünk,becsületből önérzetből ,tisztességből csak felfordulni lehet.
2013. márc. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
40%

Anyádnak anyagi gondjai vannak, neked meg aládteszik az autót, pénzt, mindent és van képed még el is fogadni anyud pénzét?

No comment.

2013. márc. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a többiek írták, találj rá valami módot, hogy támogasd anyukádat, akár hazugság árán is.

Viszont annyit még hozzátennék, hogy ez az állapot nem tart örökké, magadra is gondolj és tegyél félre valami pénzt saját részedre is a nehezebb időkre

2013. márc. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj anyu, a barátom eltart engem, megad mindent, ami kell, sot többet is. Szeretnek neked is segíteni.
2013. márc. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Próbáltam nem elfogadni a pénzt,de abból csak vita lett.Már bevásárolok helyette,ha otthon vagyok.
2013. márc. 2. 09:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!