Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A látszat fenntartása -...

A látszat fenntartása - tényleg ennyire fontos?

Figyelt kérdés
Pasim az "anyuci pici fia" kategóriába tartozik, 30+ létére nehéz neki a leválás. Az unokatesói gyerekei most 15-16 évesek. "Anyósék" azt adták be a rokonságuknak, hogy mi együtt élünk (ennyi idősen már ez lenne a normális). Ebédre hívtak, de mivel a pasim dolgozik, kitalálták, hogy majd szólnak telefonon, mikor lesz otthon, akkor menjek és majd ketten megebédelünk (lesznek vendégek is). Érzelmileg kezdünk távolodni egymástól, de "anyós" mindent megtesz, hogy a rokonság előtt ez ne látszódjon.

2013. máj. 12. 12:59
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%
Én sem értem. Az anyós azt szeretné, ha jól alakulna a kapcsolatotok. Mekkora egy szemét, atyaééég! A GYK tele az olyan kérdésekkel, ahol az anyóst szidják, de ez a megközelítés még nekem is új... :D
2013. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
9/10: nem élünk együtt és az anyós azt hazudja, hogy igen.
2013. máj. 12. 13:11
 13/29 A kérdező kommentje:
Jól alakulna a kapcsolatunk, ha végre összeköltöznénk. Ezt az anyós (akit nagyon szeretek) is szeretné, de csak a megyén belül. Én azt szeretném, ha minél messzebb lennénk tőlük, hogy ne szóljanak bele mindenbe.
2013. máj. 12. 13:13
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
De ha jól alakul a kapcsolat és te is ezt szeretnéd meg messze költözni,akkor ugyan már,miért nem lehet egyszer együtt enni?Aztán ha elmentek a vendégek,utána meg kellene beszélni az egészet.
2013. máj. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
volt már, hogy nem vártak meg az ebéddel, pedig nem késtem. Elkezdték hamarabb és még a pasim sem szólt, hogy még lesz egy vendég... Kellemetlen helyzet volt, nem szeretnék mégegyszer ebbe belefutni...
2013. máj. 12. 13:20
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Kit kell és miért megvárni az ebéddel? Ha nemsokára jön, akkor máshol is szokás megvárni, de ha késik, ehet külön.


??????????????

2013. máj. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
"majd ketten megebédelünk (lesznek vendégek is)" Mi van? Úristen te hány éves vagy?
2013. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, neked a gondolataid is ennyire össze-vissza csaponganak, vagy csak írásban nem tudsz fogalmazni!?!?!?
2013. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
100%
Ilyen cuccot hol lehet kapni, amitől így be lehet tépni? Kicsit még zavard össze az egészet azzal, hogy kinek, hányas lába van, az sokat segítene!
2013. máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, fogadjunk, hogy egyszer még a szemetet is veled vitették ki! A disznók!
2013. máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!