Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A látszat fenntartása -...

A látszat fenntartása - tényleg ennyire fontos?

Figyelt kérdés
Pasim az "anyuci pici fia" kategóriába tartozik, 30+ létére nehéz neki a leválás. Az unokatesói gyerekei most 15-16 évesek. "Anyósék" azt adták be a rokonságuknak, hogy mi együtt élünk (ennyi idősen már ez lenne a normális). Ebédre hívtak, de mivel a pasim dolgozik, kitalálták, hogy majd szólnak telefonon, mikor lesz otthon, akkor menjek és majd ketten megebédelünk (lesznek vendégek is). Érzelmileg kezdünk távolodni egymástól, de "anyós" mindent megtesz, hogy a rokonság előtt ez ne látszódjon.

2013. máj. 12. 12:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Na ezen szétmentem :D Ha így tudsz fogalmazni,szerintem azzal se vagy képben,hogy egyáltalán mi zajlik ott anyósodéknál,mi miért történik :D
2013. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
87%
O.o
2013. máj. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Bocs kérdező, tudom, hogy neked ez valós, komoly probléma, de ez a kérdés kezd pályázni a humor kategóriába.:)
2013. máj. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rugaszkodj neki még egyszer,és fogalmazd át a kérdést,mert ez így egy érthetetlen zagyvaság.
2013. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy anyuka szégyelli, hogy ilyen fia van.
2013. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Második nekifutással sem értem ezt az egészet.Már válaszoltam egyszer.

De ezek után is maradnak a kérdések:

1.Miért nem lehet együtt enni egyszer?

2.Miért nem lehet összeköltözni végre,jó messze anyóséktól,akiket csak te utálsz?

3.Miért hánytorgatod fel azt,hogy egyszer nem vártak meg az ebédnél?Miért probléma neked ez?Én nem várnám el,meg szerintem sokan nem.Meg nem kapnánk fel ezen a vizet.

4.Most akkor mi nem jó a pasid meg a te kapcsolatodba?És akkor miért akarsz összeköltözni vele?Hogy lenne jobb ez a rossznak tűnő kapcsolat az összeköltözéssel?


Nem hiszem el,hogy az emberek ilyen agyi szinten vannak...

2013. máj. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nagyon összefüggéstelen és értelmetlen, amit írtál. Légy szíves fogalmazd meg újra. Mi van az ebéddel: Ketten megebédeltek, de lesznek vendégek is? Mivan??? o.O
2013. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
64%

Igen, nekik ennyire fontos. Anyuka nem hajlandó leválni engedni a 30 fölötti gyerekét, és mások előtt hazudozik rólatok, belevonva téged is. Így a rokonságnak be van fogva a szája, és nem látszik a patológiás családi játszmarendszer.


Én azt tanácsolom neked, hogy olyan gyorsan menekülj ebből a kapcsolatból, amilyen gyorsan csak lehet. A pasid egyértelműen nemigen tesz semmit azért, hogy leváljon anyukáról és önállósodjon (azaz téged válasszon és a közös életet veled), téged viszont olyan pókhálóba akarnak belevonni, ami csakis neked lesz a káros (nem írom le, hogy mennyire, de nagyon). Most pl. éppen az erkölcsi oldaladat marják fel a hazudozásra kényszerítéssel.


Anyuka továbbra sem fogja elengedni a kicsi fiát, te soha nem jutsz tisztességes párkapcsolathoz (még ezt is elveszik tőled), a pasid nem áll ki melletted, és bármi történik, még a rokonség sem fog kiállni melletted, mert "hát láttuk, hogy milyen jól élnek egymással".


A pasinak lapát, de azonnal! Komolyan mondom.

2013. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Mi a franc van? Érti ezt valaki? :D
2013. máj. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!