Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem 17 éves húga kikezdet...

A férjem 17 éves húga kikezdett velem, hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Fogalmam nincs, hogy mit mondjak neki, hogy abbahagyja a baromságait. Nem merek szólni sem a férjemnek, sem a szüleinek, mert egy világ dőlne össze bennük, hiszen a szemük fénye a kislány, de én már nagyon megalázónak érzem a helyzetet. Még csak kerülni sem tudom, mert nálunk lakik hétköznap, hogy ne kelljen ingáznia az iskolába.

2013. máj. 12. 15:38
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
79%

Azért jó tökös már, hogy ezt így a szemedbe mondta, hogy tetszel neki és nem jönne rá senki sem :DD

Szerintem beszélj a férjeddel erről.

2013. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
78%
Mindenképp beszélj erről a férjeddel. A húga bármennyire is nem tűnik gonosz teremtésnek, nagyon könnyen félreérthető, kínos helyzetbe kerülhetsz emiatt és akkor nehezebb lesz megmagyarázni, mintha a férjed tudna róla, hogy ez van.
2013. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
43%
Hajtsd el a büdös francba- mielőtt kikezdi a házasságod!! Szerintem féltékeny, a bátyja elvesztése miatt csinálja.
2013. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem mondd meg neki, hogy szerelmes vagy a férjedbe. És bár nagyon jól esik, hogy vonzónak talál (kinek nem esik ez jól?!), de számodra nem létezik alternatíva a férjeden kívül. Ha kicsit is fontos vagy számára, akkor ezt meg kell értenie.
2013. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
28%
Vedd magnóra ( mobillal pl) egy ilyen alkalommal a "viselkedését"), és a férjeddel együtt leülve, játszd vissza nekik. Így nem tudja letagadni, hogy mi hangzott el...
2013. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
89%
Hát itt nincs más út csak az őszinteség... Mondd meg a csajnak h te nem vagy leszbikus, ha ezek után is próbálkozik, akkor beszélj a férjeddel, vagy próbálj meg ne kettesbe kerülni a lánnyal... de azért ez elég ocsmány dolog amit csinál a csaj :S
2013. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Elmondtam a férjemnek, most őrjöng. Nem ezt akartam, most el tudom képzelni, mit kap otthon szerencsétlen lány, mert a férjemnek első dolga volt hazatelefonálni.
2013. máj. 12. 21:00
 18/36 anonim ***** válasza:
49%
Nem csodálom, elég nagy baromság volt elmondani. Miért nem beszéltél előbb a kislánnyal? Sikeresen magad ellen fordíthatod így az egész családot.:(
2013. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
62%

"nem gonosz kis teremtés"- Akkor eleve nem kezdett volna ki a tulajdon testvére feleségével. Fúúj.

Egyébként a sarkadra kéne állnod, lehet azt hiszi, hogy neked tetszik ez a helyzet, hisz abból amit eddig leírtál nem úgy vettem le, hogy keményen visszautasítottad volna. Tudom biztos kissé sajnálod, félsz a férjed és a családja reakciójától de azért gondolj már magadra! Szerintem nem kéne ezt tovább tűrnöd.

Mondd meg nyíltan a csajnak, hogy hagyja abba ezt a fajta viselkedését veled szemben, hisz Te hetero vagy és egyben a testvére felesége is.Mert ha nem teszi, képtelen leszel szólni vagy a férjednek vagy a családjának. Nincs mese, ha eleged van ebből tényleg, akkor lépj! Vagy még élj ebben a helyzetben, amíg el nem megy a házatokból. Jó 1 vagy 2 évig.

2013. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
68%
Most olvasom, hogy elmondtad a férjednek. Előbb jobb lett volna a lánnyal beszélned. De ha ezt érezted helyesnek akkor, nincs mit tenni! Remélem minden rendben lesz!
2013. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!