Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem 17 éves húga kikezdet...

A férjem 17 éves húga kikezdett velem, hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Fogalmam nincs, hogy mit mondjak neki, hogy abbahagyja a baromságait. Nem merek szólni sem a férjemnek, sem a szüleinek, mert egy világ dőlne össze bennük, hiszen a szemük fénye a kislány, de én már nagyon megalázónak érzem a helyzetet. Még csak kerülni sem tudom, mert nálunk lakik hétköznap, hogy ne kelljen ingáznia az iskolába.

2013. máj. 12. 15:38
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Szerintem is tiszteletben kellett volna tartania egy házasságot, ráadásul egy közeli rokonáét, de így is jobb ötlet lett volna kezdetnek csak "megzsarolni", hogy beárulod, ha nem hagy békén a vágyaival, de ha felfogja, mi az, hogy "nem", jóban maradhattok.
2013. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Tudom már hogy elrntottam, de innentől nem vállalok felelőssséget érte. Azóta nem jöhet hozzánk, anyósom pedig megértőbb, ő majd rendezi a dolgokat. Én csak bele lettem rángatva ebbe az ügybe.
2013. máj. 16. 09:39
 33/36 anonim ***** válasza:
62%

zerintem egyáltalán nem rontottad el.

a kiscsaj mindezt kockáztatta, amikor kikezdett veled

Undorító, hogy a bátyja kapcsolatát nem tisztelte.

és képes lett volna a befogadói fészkébe piszkítani.


egy meg, amit főzött. Nem a te felelősséged. Szerintem simán meg kell magadat védened. Így.


Az más kérdés, ha a férje nem hitte volna el neked ...

2013. máj. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
63%

Azért ne túlozzátok el a dolgot. Jó rendben családon belül nem túl jó a helyzet, de akkor sem tehetünk róla, hogy kibe mikor hol és miért esünk bele (akár reménytelen is)... Én ezt már csak azért is tudom, mert én a tanárnőmbe lettem iszonyú szerelmes... de lényeg ami a lényeg, hogy nem mászott rád csúnyán, és attól meg még senkinek sem lett semmi baja (és nem is csalta meg a férjét), hogy szépen néztek rá, esetleg bókoltak neki.

És amíg meg nem mégy bele valakinek a kis játékaiba addig meg úgyse követnél el semmi rosszat, szóval...

Remélem a férjed egyszer megérti a húgát, és a továbbiakban hanyagolja a homofóbiáját!

Te meg ne haragudj a kislányra, bátran viselkedett, és örülj, hogy nem nyomult jobban, talán egyszer még akár barátok is lehettek.

2013. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne tévesszük össze az érzelmeket a tettekkel. Más epekedni valaki után, és más üldözni vele.
2013. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Most már tényleg mindegy, a férjem nem tűri a hibákat sajnos, pár éven belül biztosan nem fog javulni a helyzet.
2013. máj. 30. 15:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!