Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek így vele külföldre?

Ti elmennétek így vele külföldre?

Figyelt kérdés
Apám alkoholista(?),nincs olyan nap hogy ne inna meg egy liter bort minimum ahogy haza ér,ha meg nem dolgozik délig biztos hogy elkezd inni valamennyi bort.Most tavasszal voltam vele külföldön kettesben és vittem egy táskát amibe betettem a térképet meg a vizet,de persze hogy ő betett egy üveg bort hogy ő azt issza és minden reggel meghúzta a metaxás üveget is.Égett a pofám amikor az utca kellős közepén kivetette velem az üveg bort és üvegestül elkezdte inni mint egy kretén.Ráadásul ilyenkor marha lekezelő viselkedése van és nem érez semmit gáznak.De van egy csomó olyan hely ahova kiszeretnék még menni vele mert tudom hogy én egyedül a saját pénzemből nem tudnám kifizetni az ilyen utakat,de közben meg a viselkedése az annyira fokozódik már hogy ma délben megkérdezte hogy nem megyek e fel vele a várba,mondtam hogy nem mert tudtam hogy megint befog b*szni és leéget.Hát hazajött este 7kor tajrészegen és most álmába óbégat mindenfélét úgy beb*szott.
2013. máj. 12. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel külföldön kevés az ismerős. Ha erősebb az utazási vágyad, mint az ellenérzésed, akkor menj!
2013. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Èn nem menn´k így!!

Bármi történhet.Mit kezdesz egy részeg emberrel???

Hány éves vagy???

2013. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég határvonal.

Ketten mennétek csak?

Hány éves vagy? Mit csinálsz, ha külföldön hullarészegre issza magát apukád?

2013. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
18 leszek,egyszer már megjártam szerencsére ismerősöknél voltunk úgy beb*szott hogy menni nem tudott
2013. máj. 12. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, hány éves vagy... De nem kell vele vonulni az utcán, külföldön is vannak kocsmák, ahol ihat, te meg nézheted a várost. Egyébként én nem mennék vele sehova, inkább elköltöznék tőle és élném az életem.
2013. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!