Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt mire véljem?...

Szerintetek ezt mire véljem? Ti hogy reagálnátok erre? Mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
A férjem nem áll ki mellettem, ha pl egy lánnyal egyszerre mennek WC-re műszak után és megkéri a férjemet várja már meg a WC előtt. Ő nem utasítja el, hanem direkt gyorsan végez és amikor szembe kerül újra a lánnyal, csak kifogásokat keres. Nem mondja meg kerek perec, hogy nős vagyok és nem fogok lányokra várni a WC előtt meg ilyenek.
2013. máj. 13. 20:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
62%

Igen, a foglalt félnek kell jeleznie, hogy foglalt. Ha meg nem teszi meg?...akit vinni lehet, azt vigyék!

Nem az a hibás, aki viszi, hanem aki lehetőséget ad rá!

2013. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
64%
Majd akkor is ezt mondod, ha veled történik meg, hogy valami nőci rámàszik a pasidra...de kit izgat? Nem én szívom meg, hàlistennek.
2013. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerre mentek wc-re és megkérte, hogy várja meg, erre a férjed nem közölte, hogy NEM VÁRHATJA MEG WC-ZÉS UTÁN, MERT HÁZAS és még a buszon is egymás mellé ültek? Úristen, hogy bírod ezt idegekkel? Na ne csináld már..
2013. máj. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
52%
A férjed tutyimutyi. Te meg hisztérika vagy.
2013. máj. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Mi van? Nem értem a sztorit.

Nős ember nem várhat a WC előtt? És ha foglalt? Mármint a WC. Vagy már pisálni sem mehet? Nem mindegy hol várja a kollégáját az ember?


Háh, ez tök nagy hülyeség. :-DDD

2013. máj. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
57%

A kérdésre hogy te honnan tudod, hogy mit csinál a férjed ezt a választ írtad nekem privátba.

" novalac ..

"Megkérdezem mi volt ma a munkahelyen és elmondja ami eszébe jut. "


Ez után a válasz után inkább nem mondok semmit..

2013. máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Azért elmondanám hogy ahol en dolgoztam , ott gyakori az ilyen.Akár férjes asszony, akár szingli.A nős pasikra simán rámásznak.Nem olyan alaptalan a féltékenysége.Már az is baj ha félti szereti a férjét????Nem kell ezért kinevetni.
2013. júl. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az egyik munkatársam az előbb szólt nekem, hogy van lefőzve kávé. Válaszoltam neki, hogy férjnél vagyok. Most hülyén néz rám :D
2013. júl. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!