Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogadnátok annak az "apának"...

Fogadnátok annak az "apának" a közeledését aki 20 alatt rátok sem nézett egyszer sem?

Figyelt kérdés

Házas volt, de már elvált 15 éve, szóval ez sem indok. És nem is lett volna soha. Azt tagadta, hogy tőle vagyok, csak miután bebizonyosodott fizetett gyerektartást, de soha nem látogatott meg. Most hirtelen eszébe jutottam. Nincs másik gyerek talán ezért.

20/L


2013. máj. 14. 10:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én 18 év után tettem meg, hogy találkoztam vele. Próbáltam meg utálni hiszen soha nem érdekeltem soha nem keresett. De nem bírtam elvégre az apám. Sok időbe telt mire felfogtam hogy kár a múlton a sérelmeken rágódni és a megbocsájtás jobb mint a harag. Hogy mindenki megérdemel egy második esélyt. Mert a múltat nem lehet jóvá tenni a jövőt talán igen. Adj neki esélyt.
2013. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát... beszélj vele esetleg,hallgasd meg,de azt tudnia kell neki,hogy 20 év nagy idő és az elmulasztott éveket nem lehet bepótolni és mivel már felnőtt vagy a boldogságod nemcsak a szülőktől függ most már (gondolom,de cáfold meg,ha nem így van),ne várjon túl erős köteléket,ragaszkodást,mert az amikor még lehetett volna azok az idők elmúltak.
2013. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!