Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen együtt élni egy borderl...

Milyen együtt élni egy borderline személyiségzavaros emberrel?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 11:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

úristen 9-es, mintha magamról olvasnék :'((((

Remélem, hogy tényleg kigyógyulok belőle, már csak 4 év van addig. Próbálok ellene tenni, de az a baj, hogy eddig nem tudtam, hogy ez betegség :( pár hónapja hallottam erről először. Azóta jobban odafigyelek magamra, hogy miket csinálok :((((

2013. jún. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 ivilicious ***** válasza:
én is próbálok figyelni, próbálok magamban nem kárt tenni, mostanában már jobban sikerül is kontrollálnom..de nem az igazi. én még csak 20 vagyok..
2013. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

9 es vagyok

sok sikert nektek a gyógyuláshoz!! komolyan le a kalappal, ha már eljutottatok idáig. Sajnos a mi esetünk komplexebb, a jövő héten megyünk a harmadik pszichiátriára (az első kettőn nem kezelték) borzalmas és idegtépő ez nekem, el sem akarom képzelni milyen lehet neki... ezért állok mellette mindenben! probáljatok meg ti is találni valakit aki elég erős és kitartó mellettetek és könnyebb lesz az útra lépni talán. egyedül minden nehezebb...

2013. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!