Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elégedetlen vagy magaddal,...

Ha elégedetlen vagy magaddal, az életeddel, a párodon vezeted le?

Figyelt kérdés
megfigyeltem h én sajnos igen...ha egész nap lustultam semmit sem haladtam, egy csődtömegnek érzem magam, akkor biztos h este még a barátommal is jól összeveszek és őt okolom a boldogtalanságomért mert ő nem figyelmes meg ilyen hülyeségek. Ez most tudatosult bennem h van összefüggés és nagyon szégyellem magam. De h lehet ebből kimászni? Nem akarok vele elégedetlenkedni ha semmi köze a valódi rossz kedvemhez de mégis mindig beleesek ebbe a csapdába
2013. máj. 15. 11:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Már rég ott hagytalak volna, a csávó helyébe...

20/F

2013. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
kösz utolsó, a párom szeret engem én is kiálltam mellette mikor nehéz korszakát élte ő is kiáll mellettem. De ezzel nem akarok visszaélni ezért szeretnék változtatni
2013. máj. 15. 12:12
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor tessék erőt venni magadon. A kezdet mindig nehéz, de hidd el jobb lesz utána. Találj ki valami jó programot, a gép előtt ülve csak rosszabb lesz!
2013. máj. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
most elhatároztam h végzek egy "kísérletet". Most nekiállok és pihenőkkel persze de hasznos dolgokat fogok végezni. Rendet rakok, tanulok, elmegyek elintézni vmit, megfőzök. Mire hazaér az lesz az érzésem h ma hasznos voltam. Meglátom h akkor is kedvem lesz-e még kötekedni. Ha nem, akkor ez egy jó tapasztalat a jövőre nézve. Szorítsatok, baromi nehéz elkezdeni :D
2013. máj. 15. 12:26
 15/15 anonim ***** válasza:

Én mindig megtervezem a napom(igaz, én nappalin tanulok). Ezzel elejét lehet venni a "hmm, mit csináljak"-nak és a "basszus, ezt is elfelejtettem megcsinálni"-nek.


Egy lakásban mindig lehet mit csinálni. Mosás, főzés, takarítás, ha kert is van, meg állatok is, akkor mégtöbb teendő. Emellett magadat is fejleszthetnéd, egyrészt lefoglal, másrészt nem érzed azt, hogy csak döglődsz egész nap. Gondolok itt a tornára, olvasásra, kreatívkodásra, tanulásra(nem feltétlen sulis dolgokat).


Ha magával elégedetlen az ember, a kapcsolatában sem lesz boldog. Márpedig itt elsősorban neked kell tenni az elégedettségedért, és ezt te is tudod. :)

2013. máj. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!