Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mihez kezdenél az életeddel...

Te mihez kezdenél az életeddel, ha nem találnád a nagy Ő-t?

Figyelt kérdés

Nem találom azt a nőt, akivel egybe tudnám/akarnám fűzni az életemet.


Mit kezdenek magukkal az örök agglegények? (akik nem azért maradnak agglegények, mert félnek elkötelezni magukat, hanem azért mert nem találják az igazit)


Persze sokszor úgy érzem, hogy találok valakit, akivel el tudnám képzelni az életemet, de ez általában fordítva nem szokott működni.


2012. júl. 17. 22:26
1 2 3
 1/24 yuda ***** válasza:
100%

Három lehetőséged van.

- a remény hal meg utoljára, úgyhogy keresed tovább

- örök agglegény maradsz

- megalkudsz egy nem egészen "igazi" lánnyal

2012. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ez kulcskérdés itt.
2012. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
25
2012. júl. 17. 22:34
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én türelmesen várnék de persze nem ülök tétlenül hanem ismerkednék ahol lehet,és nem kell félni,van aki 50 elmúlt és csak akkor kapott vkit magának.
2012. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
de nem ülnék a fenekemen, hiába vagyok "fiatal". mert 10 év múlva is itt fogok tartani, ha nem teszek semmit érte.
2012. júl. 17. 22:35
 6/24 A kérdező kommentje:
4: köszönöm a "bíztatást"...
2012. júl. 17. 22:36
 7/24 anonim válasza:
22%
társkereső oldalak, koncertek, bulik, ki milyen fajta.. Ha így nem megy, ismerkedés különböző helyeken. Próbáld meg olyan hölgyekkel akik kevésbé tökéletesek, de ha szimpatikus, később megszereted ha ő is elfogad téged, vagy keresel mást. Ha végképpen nem találsz, HIGGYÉL, imádkozz, az segít :) Mehetsz papnak is ha végleg elkötelezed magad. (Vagy kortól függően, páréjszakás kapcsolatok ;) ) Egyébként hány éves vagy?
2012. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a legfontosabb, hogy ne akard görcsösen megtalálni a nagy Ő-t. Tudod a nagy Ő-ből sok létezik ám, az nemcsak egyetlenegy személy lehet. Éld az életed, tanulj, építsd az egzisztenciád és ne fásulj bele a várakozásba. Én ismertem olyan férfit, aki nagyon szeretett volna már megállapodni és tartós kapcsolatra, családra vágyott, de ezt annyira éreztette, hogy pont ezért menekültem előle. Nem éreztem azt, hogy én magam miatt kellek neki, úgy éreztem, hogy neki már bárki jó lenne, csak maradjon meg mellette. Nem szabad semmit siettetni, időt kell hagyni az érzelmeknek, különben egy hajsza az egész. Én pont azt látom, hogy a legtöbb kapcsolatban 1-2 év alatt átélik azt, amit normális tempóban mások akár 5-10 év alatt élnek meg együtt.
2012. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
(7. válaszoló) iéyen fiatalon, még előtted az élet, de sok sikert, mindenkinek pottyantott az ég egy nagy Ő-t.:)
2012. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Kalandok nem kellenek. Nem tudok ideiglenesen boldog lenni. :(
2012. júl. 17. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!