Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hinni a "pletykáknak"?...

Lehet hinni a "pletykáknak"? Úgy gondolom, azért vaktában nem találnak ki dolgokat, alapja volna?

Figyelt kérdés

Bővebben kifejtem, hogy értsétek. A férjemmel nagyon megromlott a kapcsolatunk, nemsokkal a baba születése után, mindig egyedül hagyott minket, eljárogatott, szórakozott, hajnalban járkált haza, de nappal se vlt itthon, amikor nem dolgozott, valahová mindig ment, dolga volt. Eléggé fasírtban voltunk, mert besokalltam, nem szeretkeztünk, nem kedveskedett, csak éldegéltünk egymás mellet, a kicsivel se foglalkozott, még dokihoz is egyedül vittem, tőlünk 20 km-re. Tehát elhagytam a kicsivel, külén élünk már lassan 1 éve. Híre ment még régebben is, hogy megcsal, ezzel-azzal hozták szóba, de mára már elég sokan mondják, még a családtagja is, a nagybátya azt mondta, hogy nem minősíthető, ahogyan viselkedik. Tényleg lehet valakije, vagy több is, ha beszélnek róla és a saját édesapám fülébe jutnak?

Mindez azért lényeges, mert hónapok óta könyörög és eldöntöttem végre, hogy megpróbálom vele ismét, a kicsikém imádja őt. Nagyon megváltozott, bizonyítottan, mintha nem is lett volna olyan idióta, ami miatt elhagytam. Újra a régi, akihez hozzámentem. És már 5 hónapja. Nem mertem eddig meglépni, nagy döntés volt ez, 10 hónap után rászántam magam, adok még egy esélyt, mire jönnek ezek a szóbeszédek megint és az apukám mondja.

A férjem tagad, azt állítja mind hülyeség és semmi sem igaz, nincs és nem is volt senkije, nagyon szeret és nem akar elveszíteni minket. Gondoljátok kuncsorogna itt nekem és kérlelne mindig, hogy menjünk vissza hozzá, ha tényleg volna valaki? Volna pofája hazudozni?Most teljesen elbizonytalanodtam és letörtem, mert azért az édesapám és a férjem nagybátya miért is mondana ilyet, ha nem biztos? Ennyire átverne és én meg benyelek mindent?? Lenne ekkora bőr rajta, hogy a szüleim előtt is hazudna??!!

Kérlek segítsetek, mit gondoltok mindezekre? Csaknem vágná maga alatt a fát, ha már végre visszakapná a családját ennyi huzavona után?


2009. okt. 1. 21:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocs az elírásokért :)
2009. okt. 1. 21:36
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

mindenképp járj utána a dolognak, mielőtt bármit is lépsz.

Érdekes, rólam és a páromról soha nem indult ilyen pletyka.

Akikről pletykáltak, rokonok, ismerősök, ott mindig volt alapja.

Így csak azt tanácsolom, menj biztosra, egy kicsit kutakodj, mert gondolom nem szeretnél ismét pofára esni (bocs a kifejezésért).

2009. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%

Miért? Lehet hogy volt valakije, de remélhetőleg rájött, hogy ti kelletek neki, és nem egy h.ülye kis p.icsa :)

L/2

2009. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
L/22
2009. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, jól gondold meg. Nem lehet, hogy azért jófiú, mert azt akarja, hogy visszamenjetek, aztán ha elült a vihar...Sajna az én férjem remekül játszotta a szerepét, hogy lapátot tolt a barátnője alá, én kézségesen elhittem, aztán akkorát koppantam, hogy csuda.
2009. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Kutyabol nem lesz szalonna.
2009. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
22 02, és az utáninak igaza lehet, szerintem csak addig viselkedik jol mig visszakapott ( nem tudom miért-lehet ne kelljen gyerektartást fizetni ) jol gondold át apukád nem hazudik, meg jot akar vigyázz, kutyábol tényleg nem lesz szalonna.
2009. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ettől tartok én is. Viszont, ha volt tényleg valaki én azt sem tudom megbocsátani, és túllépni rajta, mert akkor megcsalt, ami még undorítóbb. Külön éltünk, de házasok voltunk és minden nap itt volt, van. Tehát tényleg jól játszaná a szerepét, mert nekem mindig azt mondta mennyire szeret és menjünk vissza. A változása 5 hónapja látványos.

Szóval akár megjátszhatja magát.

Egyébként meg L/22; az oké, hogy most minket akar, na de ha tényleg volt valaki, akkor sajna máskor is lesz, minden kapcsolatban vannak nehézségek és akkor megint kell majd egy másik vigasztalódni?! Ezért nem mindegy.

Kutakodjak. De kinél? Nem hinném, hogy elárulná valaki.

2009. okt. 1. 22:29
 9/14 anonim ***** válasza:
adj neki még egy esélyt, de tényleg akkor, ne csak mondjad. hagyd a múltat. így sikerülhet a legjobban a kapcsolatotok, aztán majd elválik, mi lesz belőle.
2009. okt. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
úgy sejtem még fiatal vagy. gondolom nem csak úgy vaktában szültél gyereket valakinek... én azt tenném a helyedben, hogy adnék még egy esélyt, aztán ha nem sikerül az úgyis kiderül jópár hónapon belül (pár éven át nem tudja magát megjátszani) és akkor még mindig tudsz új életet kezdeni. a lényeg, hogy ne add fel ilyen könnyen. meg szerintem nem is akarod Te ezt ilyen könnyen feladni, hiszen adtál még egy lehetőséget, nem? akkor ne mérgezd ezt az újrakezdést, hanem próbálj meg boldog lenni a jelenben és a jövőre koncentrálni!
2009. okt. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!