Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az exanyósjelölt?...

Normális az exanyósjelölt? Engem hibáztatni ezért?

Figyelt kérdés

Az exxel 4 évig voltunk együtt,anyukája nagyon szeretett.

De köztünk nagyon megromlottak a dolgok,nem volt ugyanaz az életcélunk (én költözni akartam a jobb munkáért,ő ragaszkodott a faluhoz Észak-Magyaroszágon,én majd csak később akartam gyereket,ha közeledek a 30-hoz,ő már egyből,nekem szerinte nem kell karrier,üljek otthon,főzzek,mossak,takaritsak,stb)

Úgyhogy szakítottam.

Összejött egy nem túl iskolázott nővel,akivel fél éven belül csináltak is egy gyereket,már nagy pocakja van.

Szüleivel élt még mikor velem volt,mikor terhes lett a lány,megmondták,oda nem mehet,így egy kisalbérletben 1 fizuból és segélyből élnek lassan hárman.

Nemrég összefutottam az anyukájával,aki elhordott mindennek.Szerinte miattam van,nekem kellett volna rá hatnom,rábeszélni hogy költözzön velem,gyerekre kompromisszumot kötni,miért nem szóltam neki,segített volna,stb,stb.Úgyhogy én vagyok a stemét,mert miattam a kisfia egy ilyen nővel van és gyereket csinált neki,lessüllyedt,pedig értelmes diplomás ember lenne,én lettem volna való hozzá.


2013. máj. 14. 10:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy komolyan gondolja, csak könnyebb téged hibáztatni, mint a kicsi drága fiacskáját...
2013. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális,de ezt te is tudod. Hagyd rá,és örülj,hogy megszabadultál a fiától.
2013. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én simán elmosolyogtam volna, és csak annyit mondtam volna, hogy "Bocsika, de idővel én is rájöttem, hogy a fia meg hozzám nem volt való." Ott hagytam volna,és nem hallgattam volna tovább a hülyeségét.
2013. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Eléggé úgy tűnt mint aki komolyan gondolja.

elég jóban voltunk,ismerem,belebetegedhetett,egyetlen gyereke,akinek jobb jövőt szánt.

2013. máj. 14. 11:03
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán olyannak kellett volna nevelni. Nem neked, neki.
2013. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet komolyan gondolja de ettől mégnem biztos hogy igaza van. A fia jelenleg jogilag felnőtt döntőképes, cselekvőképes ember.

Ha ő ezt máskép gondolja akkor se hozzád kell fordulnia hanem a gyámhivatalhoz s kezdeményezheti hogy a fiát gyámság alá helyezzék esetlek ő lehessen a gyámja.

S majd a gyámhivatal megállapitja ennyire súlyos e a helyzet.

Szóval ez nem a te ügyed ha pattog simán ott hagyhatod.

Persze ha az a gondod hogy elhord mindennek a faluban akkor valahogy le kell állitanod.

2013. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb mást hibáztatni, mint a drága fiacskáját. Ne foglalkozz vele.
2013. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
valakit muszáj, magát nem akarja, fiát sem. A fiának volt egy elképzelése, amit megvalósított. Mivel te ebben nem volták partner, mással. Neki semmi köze hozzá, úgy hiszem. Örülj, hogy nem lett az anyósod. Főleg, hogy kidobta gyakorlatilag a fiát, amikor kiderült, gyereke lesz.
2013. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem terjeszti ezt,nekem panaszkodott,sajnálom kicsit,még akkor is ha ilyennel vádol.

Jóindulatú nő egyébként,anyósnak is jó lett volna,jobban bánt velem mint a saját anyám.

Azért tette ki a fiát,hátha ezzel meggyőzi őt,beszélje rá az abortuszra a nőt.Nem jött össze.

2013. máj. 14. 11:24
 10/15 anonim ***** válasza:
ha sajnálod akkor azzal tesszel a legjobbat neki )anyósnak) hogy hagyod hogy beléd törölje a nyelvét...
2013. máj. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!