Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak erre a páromnak?

Mit mondjak erre a páromnak?

Figyelt kérdés

1 éve nem találok állást, voltam már több helyen interjún mégsem sikerül semmi. A páromon azt látom, hogy arra gyanakszik már hogy nem is akarok elhelyezkedni. Pedig de!! Én is szeretnék saját keresetet, de sajnos mégsem sikerül semmi. Szinte hetente feljön már a téma és olyankor mindig borzasztó rosszul érzem magam...


Ő nem érti hol szúrhatom el. Sajnos én sem.



2013. máj. 16. 08:43
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
64%

15


Munkanélkülibe is indítanak tanfolyamokat, arra ráadásul még pénz is ját, mert EU-s pályázatok..

2013. máj. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
73%
Pedig jó helyen laksz, a pályázatok száma is tök jó! Nem tudom mi lehet a gond! Javaslom, hogy picit növeld az önbizalmadat és gondolkodj pozitívan; keress fel ismerősöket, próbáld meg beajánltatni magadat helyekre; minél több helyre add be a pályázatodat (a nagy számok törvénye nekem bejött)és napi rendszerességgel foglalkozz a kereséssel; keresd fel cégek honlapját és a karrier menüpontok alatt is tájékozódhatsz; ne riadj meg a nem végzettségednek megfelelő ajánlatoktól sem, mindig azt nézd, hogy az adott feladatot el tudod-e végezni; a bekopogtatós módszert én nem javaslom, úgy kell megírni egy pályázatot, hogy kitűnj a többiek közül, minden helyre külön motivációs levelet írj; ha bejutsz interjúra, akkor mindig csinosan menj (farmer tabu!!! szoknya+ing a minimum); az interjúkra mindig tudatosan készülj!
2013. máj. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
15. Nem tudok új tanfolyamot elkezdeni, mert már csinálok egyet jelenleg is. Emiatt nem tudok hétvégi munkát vállalni, mert a szombatjaim le vannak kötve egy okj-s tanfolyamhoz amit a munkaügyi szervezett.
2013. máj. 16. 09:02
 24/46 anonim ***** válasza:
2%
15 Mindenki tud + melót vállalni mellette-ha akar.
2013. máj. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

Páran eléggé támadóak vagytok... Alig tudtam pár szót írni magamról és már lehordtatok mindennek.

Aki normálisan tud segíteni annak köszönöm, de aki csak a frusztrációját vezeti le itt, azt megkérném hanyagolja a válaszadást.

2013. máj. 16. 09:05
 26/46 anonim ***** válasza:
0%
Jó kifogás sose rossz!
2013. máj. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Takarítást csinálok jelenleg is. De nem bejelentett és havi 16 000 Ft-ot kapok belőle. Ezt beleadom a kajába. De számlára már nem elég...
2013. máj. 16. 09:07
 28/46 anonim ***** válasza:
2%

25 Kifogás-kifogás halmaz. Nem akarsz melózni-tök egyértelmű és ezt a pasid is észrevette.


Itt egyedül te vagy frusztrált, senki más, mert ezt a kérdést akartad odanyomni a pasidnak, csak hogy nem olyan válaszokat kaptál, amit te akartál.

2013. máj. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
38%

Nem támadás, csak próbáld meg te is a párod szemszögéből nézni a dolgokat.


Nekem van egy okj-s képzettségem, érettségim, angol nyelvvizsgám, 2 gyerekem, 4 évet itthon voltam mégis találtam munkát 4 hónap alatt. Aztán 1 éven belül egy másikat, ami jobban megfelel.

Akiket ismerek, szintén fél éven belül el tudtak helyezkedni.


A párodnak is biztos van olyan ismerőse aki ezidő alatt munkát keresett és talált. Ezért nehéz neki megérteni, hogy neked miért nem sikerül.


Takarítás, konyhai kisegítés? Itt a nyár, nyitnak a szórakozóhelyek, sok embert keresnek (nem sztriptíztáncolásra gondolok).

2013. máj. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

Atyaég... na jó. Nem ilyen válaszokat vártam és nem is a kérdésre feleltetek. Ezzel nem jutottam előrébb.


Aki normálisan válaszolt, annak mégegyszer köszönöm!

A többieknek kívánom, hogy érezzék ezt át ők is egyszer a saját bőrükön keresztül!

2013. máj. 16. 09:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!