Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak erre a páromnak?

Mit mondjak erre a páromnak?

Figyelt kérdés

1 éve nem találok állást, voltam már több helyen interjún mégsem sikerül semmi. A páromon azt látom, hogy arra gyanakszik már hogy nem is akarok elhelyezkedni. Pedig de!! Én is szeretnék saját keresetet, de sajnos mégsem sikerül semmi. Szinte hetente feljön már a téma és olyankor mindig borzasztó rosszul érzem magam...


Ő nem érti hol szúrhatom el. Sajnos én sem.



2013. máj. 16. 08:43
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
13%

Hát igen, nem volt a kérdés része hogyan tudnál hatékonyabban munkát keresni. És téged ne is érdekel. Ez mondjuk sokat elmond.


De a párod a szemét, hogy ezt ő is észrevette.

2013. máj. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
Mi a francról beszéltek de komolyan? Miért kellett itt nekem esni? Szó sem volt arról sehol, hogy nem akarok dolgozni és nem akarok bármit elvállalni. Leírtam hogy tanulok, be vagyok jelentkezve a munkaügyibe, jelenleg ugyan kis pénzért takarítok. De, normálisan bejelentett munkahelyet keresek. Nem értem hogy jutottunk el ide...
2013. máj. 16. 09:18
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
Most mit baszoagtjátok! Lehet, hogy csak nincs megfelelő önbizalma. Tök értelmesen válaszol, segítséget kér, nem biztos, hogy nem akar dolgozni. Szerintem csak egy kis ösztökélésre van szüksége!
2013. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 Solitude ***** válasza:
100%
Szomorú hogy ennyi rosszindulatú ember van. :(
2013. máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

"#29 1500-2000 Ft/óra egy takinéni pénze. "


-melyik bolygón?

2013. máj. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
1500-2000 Ft/órát én sem értettem. Hol lehet ilyen munkát vállalni? Annyiért jöttem el dolgozni, amennyit fel tudtak kínálni. Hetente 2x megyek és lépcsőházat takarítok. Arról nem tehetek hogy nem adnak érte havi 200 000-et... :/
2013. máj. 16. 09:26
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ez nekem is feltűnt. Igaz, én nem pesti vagyok, de nálunk 500 Ft/ óra maximum.

Azt meg imádom, amikor anyuci, apuci által a jó állásokhoz jutó pénzes tinik osztják az észt.

A kérdezőnek igaza van, nagyon nehéz ma álláshoz jutni, ha nincs egy jó "keresztapa". Az ismeretségi körömben is rengeteg olyan tizen-huszonéves van, akik apuci-anyuci pénzén végeznek egy fizetős büfészakot, aztán apuci benyomja őket egy kevés munka-sok fizetés állásba, aztán óbégatják, van munka, csak keresni kell. De ők maguk erejéből még egy takarítói állást sem találnának, arról nem beszélve, hogy ŐK(!) NEM IS VÁLLALNÁK EL!

2 diplomával, 2 szakmával 30 év munka után lettem munkanélküli. Azóta voltam minden, mosónő, gyerekfelügyelő, kereskedő, csak épp akasztott ember nem...én aztán tudom, milyen nehéz ma állást találni. Egyik helyen idős vagy, másik helyen csúnya vagy, harmadik helyen nincs gyakorlatod, negyedik helyen túlképzett vagy, s még sorolhatnám.

Szóval, ha érdemi választ nem tudtok adni, legalább ne szidjátok a kérdezőt. Valamikor én is azt hittem, nyugdíjas állásom van, de ha az ember egyszer kikerül a rendszerből, a magam bőrén tapasztaltam meg, többé nincs visszaút, vagy csak nagyon ritkán. Sajnos(:

2013. máj. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

38. Köszönöm! :)

18 éves korom óta dolgozok. Érettségi után egyből elhelyezkedtem. Ennek már lassan 10 éve. Azóta külön élek a szüleimtől is, saját magamat tartottam fenn. Mindig volt munkám, ez az utóbbi 1 év alakult ennyi sz_rul. :/

2013. máj. 16. 09:42
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
40! Hova veszik fel? Egy cégnél dolgozom takarító állásért nem túlzok de kb 25-en álltak sorba/küldték el az önéletrajzot. Az már szerencsén múlik, hogy abból ki kapja meg.
2013. máj. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
32%
Én is egy cégnél dolgozom már lassan 5 éve és folyamatosan vesznek fel embereket. Igaz nem fizetnek százezreket csak minimálbért de a szerintem a semminél az is jobb.
2013. máj. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!