Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak erre a páromnak?

Mit mondjak erre a páromnak?

Figyelt kérdés

1 éve nem találok állást, voltam már több helyen interjún mégsem sikerül semmi. A páromon azt látom, hogy arra gyanakszik már hogy nem is akarok elhelyezkedni. Pedig de!! Én is szeretnék saját keresetet, de sajnos mégsem sikerül semmi. Szinte hetente feljön már a téma és olyankor mindig borzasztó rosszul érzem magam...


Ő nem érti hol szúrhatom el. Sajnos én sem.



2013. máj. 16. 08:43
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, akkor add meg a cég nevét a kérdezőnek, azzal tudnál segíteni.
2013. máj. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
24%
Jó ha érdekli akkor írjon és megadom a címet, úgyis egy Pesti cég.
2013. máj. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
12%
Na... ez aztán a munkakedv!!!!!
2013. máj. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már a nem lehet elhelyezkedni frázisokat, mert duma.

23 éves vagyok, sima érettségim van, főiskolára járok levelezőn, nyelvvizsgám nincs, és pénzes szüleim sem, akik benyomnának akárhová.

Több 100 km-re élek tőlük, Budapesten, és dolgozom már több éve.

Max. 2 hónap alatt mindig találtam munkát, ha kellett, ált. telefonosokat. Eleinte értékesíteni minimálbérért, de ahogy kihúztam az ilyeneken 1-1,5 évet jobb lett, mert volt tapasztalatom, így már ügyfélszolgálati pozíciókat kaptam.

Jelenleg egy ideje egy bank bejövő ügyfélszolgálatán dolgozom igen jó fizetésért.

Én is a szarból indultam, tudom milyen végzetég nélkül keresni, de a telefonosokra ha 2 értelmes mondatot összeraksz, felvesznek, az tuti.

Csak professionon 1000 ilyen hirdetés van, és felvennének, ha akarnád, és nem vagy degenerált.

Kb. bruttó 100 000 a fizetés, a semminél jobb, és van jutalék, ha ügyes vagy.

Nem kell életed végig ilyen helyen maradnod, de amíg nincs más, jobb mint gyárban a szalag mellett.

2013. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
44-telefonos marketing- napjában százszor anyádbaküldéssel??? ne fárassz, előző. Neked mázlid volt - általában viszont nagy kamu ez, nem állás és főleg nem értelmes foglalkozás.
2013. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Igen, anyádbaküldéssel.

És igen, nem értelmes munka, viszont nem is túl fárasztó.

Van belőle rengeteg bejelentett is, szar fizetéssel, de a 0 bevételnél jobb.

Nem mondtam, hogy álommeló, de akkor ne jöjjön a kérdező azzal, hogy nem válogat, meg bármit elvállalna.

Rengetegen írják itt, hogy ők MINDENT elvállalnának, de semmi nincs.

Ez nemes egyszerűséggel nem igaz, mert telefonos munka MINDIG van, és ha csak 60 ezret keres vele egy hónapban, az is valami, és annyit meg lehet keresni az biztos.

Nincs bajom vele, ha valaki nem akarja ezt csinálni, mert nincs kedve napjában 200-szor elmondani ugyan azt a szöveget.

Csak ne jöjjön akkor itt kérdezgetni, hogy mit mondjon a pasijának, miért nincs munkája EGY ÉVE.

Lehet, hogy így most nem tetszik a telemarketing, meg jajj de gagyi, el ne vállald, csak ha nem lenne mögötte a párja fizetése, és az lenne a választási lehetősége hogy telefonál vagy megy a híd alá, akkor is így gondolná e.

Én csak egy lehetőséget írtam, amit mindig mindenki lehúz, hogy kamu, meg szar, meg kikészülsz tőle.

Valóban, nem a legjobb, de ha választanom kell, hogy egy irodában ülök 8-16-igy hétköznapokon, vagy szalag mellett állok, vagy árufeltöltő leszek, takarítok, szemetet szedek, vagy a személyes kedvencem: üvegeket váltok vissza, nem leszek idióta és választom a nehezebbet.

Pár hónapig ki lehet bírni, és mellette is lehet jobb munkát találni.

A pasija helyében én is furcsállnám, ha elé rakok egy ilyen hirdetést, hogy mehet dolgozni, és nem megy mert csak. Akkor ne mondja, hogy bármit elvállalna. Ennyi.

2013. máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!