Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkaptam valami nemi betegsége...

Elkaptam valami nemi betegséget. Lehet hogy a feleségem félre lépett és azért?

Figyelt kérdés
Nos elkaptam a felségemtől valami nyavaját.Köztudott hogy férfiak csak is nemi érintkezéskor kapnak el ilyen betegséget többynire,mivel én soha nem csaltam meg csak ez az egy opció jöhet szóba.Utánna néztem pár dolognak és állítólag ugye a nők már egy wc.deszkától is elkpahatják,de úgy tudom ezek csak a nőre hat és a férfire nem.Azt is olvastam hogy a nő csak akkor adja át,ha egy másik hordozótók kapta el.Tehát más opcióm nem maradt mint hogy félre kefélt.Vélemény?
2013. máj. 17. 13:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, nekem is volt nemi betegségem. Az orvos váltig állította, hogy ezt kizárólag nemi úton kaphattam el, wc-deszkáról (amire sose ülök rá, legfeljebb védőfóliával), az akkori párom pedig esküdözött, hogy ő aztán nem, pedig még orvoshoz is elzavartam, mert akkor biztos átadtam neki, ha én szedtem össze valahogy...Természetesen ő nem volt beteg, valahogyan nem kapta el (nem tudom, miért hittem el...köztudott, hogy a férfiak sok mindent terjeszthetnek, mert náluk tünetek nem, vagy csak később jelenek meg, a nőket meg simán lefertőzik) Más okból szakítottunk később, és utólag derült ki, hogy bizony ő már akkoriban javában másfele kacsingatott...
2013. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
75%
van benne valami
2013. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
70%
nemi betegséget(tehát mondjuk nem gombát)csak nemi érintkezéssel lehet elkapni...ha nemi bajod van(ezt a bőrgyógyász megmondja)akkor bizony valamelyikötök félre ment az tuti...
2013. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
88%
Nem éppen. A gombás fertőzést elkaphatod te is tőle gumi nélkül. S ő igen, wcn is összeszedhette. Kaptok krémet, kenegetitek magatok és minden jó lesz. De persze az is lehet amit te mondtál. De azt óvatosan kezeld és tudd meg, mert az esély 50-50%
2013. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
81%
Hülyeség. A női test érzékeny, bár mitől össze szedhet egy gyulladást, amit átad a férfinek. Nálunk pl a tusfurdo volt a ludas....
2013. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
92%
Nem igaz sem az, hogy férfiak csak nőtől kaphatnak nemi betegséget, sem az, hogy a nők a partnernek átadható betegséget csak másik férfi partnertől kaphatnak. Attól még, hogy az interneten minden hülyeséget leírnak, ezek nem lesznek automatikusan igazak.
2013. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:

ma 13:04


Persze a végén azt akarod kihozni belőlle hogy én keféltem félre?Ne haragudjál de világéletemben hűséges típús voltam,és nem hazudok de egy barátnőmet sem csaltam meg és a feleségemet sem.Tudom hihetetlen mind ez,de soha senkit nem csaltam meg,még csók erejéig sem.Viszont azt tudom hogy ha egy nő elkapja wc deszkáról pl,az állítólag nem fertőzi a férfit,csak akkor ha közvetlen a hordozotól kapja el a nő,azaz egy másik férfitól.

2013. máj. 17. 13:09
 8/62 anonim ***** válasza:
92%
Azért ne fogd egyből a feleségedre .Mi a tüneted ?Honnan veszed.hogy a feleségedtől kaptad el ? Nem lehet ,hogy te szedtél össze valami "finomságot " ( nem félrelépésre gondolok) ? Kora tavasszal a kollegám is hasonló szituban volt ,már-már ő is gyanakodott .Elment urulógushoz és kiderült,hogy húgyúti fertőzést szedett össze aminek köze nem volt a feleségéhez .Menj el te is orvoshoz ,elősször derüljön ki mi a baj és mi okozhatja ...
2013. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
91%
Rosszul tudod.
2013. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
91%

"A chlamydiázis a leggyakoribb szexuális úton terjedő betegség. A chlamydia fertőzést a Chlamydia trachomatis nevű parazita okozza, amely a gazdaszervezet citoplazmájában szaporodik, és háromhetenkénti érési ciklusa után kilép a sejtből, ahol újabb sejteket képes megbetegíteni. Ez a fertőzés gyakran a gonorreás megbetegedéssel egyidejűleg fordul elő. Fiatal, szexuálisan aktív, partnereit gyakran váltogató személyeknél a leggyakoribb az előfordulása, viszont cseppfertőzéssel, uszodákban, közös helyiségekben is megkapható a betegség. Sajnos a betegség a nők 80%-ában, a férfiak 50 %-ában tünetmentes marad. A férfiaknál a fertőzés felfedezésétől számított 7-21 napig fájdalmas és gyakori vizeletürítés jellemző. "

Itt egy példa, hogy nem minden férfiakra is veszélyes betegség terjed csak és kizárólag szexuális úton. Illetve, ha a feleséged ilyen helyen szedte össze, akkor neked már átadhatta szexuális úton. Szóval ezt is vedd figyelembe, nem 100 %, hogy ő meg más férfitól szerezte.

Persze erre is megvan az esély, de minden más dolgotokat gondolj végig, ha rendben vagytok egyébként, akkor nem biztos, hogy megcsalt.

2013. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!