Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok hozzá, ha a...

Ti mit szólnátok hozzá, ha a párotok így viselkedne?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, másfél éve együtt is élünk. Ő általában reggel 6-tól délután 2-ig dolgozik, nekem jelenleg nincs munkám. Általában, mikor kettőkor végez, nem haza jön, hanem a pár háznyira lévő kocsmába, és ott megissza a napi 2-3 sör adagját. AZ még belefér? Vagy egyenes út az alkoholizmus felé, ha nem tudja megállni, hogy egy napig ne igyon sört?
2013. máj. 17. 13:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Minden nap megiszol egy üveg konyakot? :D
2013. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Öhmm... már elnézést, de nem kellene úgy ítélkezni, hogy nem ismersz. Én is kimozdulok barátnőkkel, nem vagyok begyöpösödött házisárkány. És nem azért nincs munkám ,mert nem akarok dolgozni, egyszerűen nem találok. De akkor itt a lehetőség, mutass nekem munkát ,megyek szívesen...-.-
2013. máj. 17. 16:10
 23/24 anonim ***** válasza:

Attól függ. Az a kérdés, hogy a párod azért megy be minden nap a kocsmába, mert nem tud meglenni alkohol nélkül, vagy csak szeret munka után kicsit beszélgetni a haverokkal, akik oda járnak.

Ha évek óta nem változott az adagja, akkor valószínűleg csak így vezeti le a feszültségét. Sok idősebb embert ismerek például, akik egész fiatal koruk óta napi egy-két felest megittak, nem nőtt az italadagjuk, teljesen normális családi életet éltek. Én addig nem bántanám ezért, amíg nem látnám más jelét, hogy valami baj van.

2013. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
"csak az zavar, hogy muszáj ezt minden nap megtennie." Ha neki ez muszáj, akkor ez függőség.
2013. máj. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!