Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a párotok...

Mit szólnátok, ha a párotok lánya és a volt felesége így viselkedne? Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy 17 éves lánya, közös gyerekünk 5 éves. A gyereknek múltkor mandulagyulladása volt és mikor a szülinapját ünnepeltük, akkor kaphatta el tőle a nagylány. Most a párom lánya otthon fekszik, lázas, a hétvégén beugrottunk, mert ottmaradt múltkor egy játék, a gyerek még maradt volna egy kicsit, mire a nagylány mondta, hogy ne jöjjön be a szobájába a gyerek, mert nem akar mégjobban beteg lenni, meg hogy nem igaz, hogy miért kellett elmenni a szülinapjára, most megfertőzte és ezért hiányzik a suliból stb. Az anyja pedig mondta, hogy hát igen, szerinte is hülye ötlet volt erőltetni, hogy jöjjön a gyerek szülinapjára, nem hiányzott ez a betegség most neki. Nekem ez nagyon rosszul esett, szinte kitessékeltek minket. A párom is nekik ad igazat, most miért tehetek én arról, hogy beteg lett? Ráadásul be sem engedte a gyereket a szobájába, mert éppen beteg és arra fogta először, hogy tanulna, de nem is volt nála könyv, aztán meg nekünkesnek..ezt nem tartom igazságosnak.
2011. dec. 12. 14:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%
Hát igen jogosan esik rosszul elvégre nem hajánál fogva cibáltátok el a szülinapra a másik ez úgyanúgy történhetett volna fordítva is.Majd lesz még alakalom nyugi hogy vissza tudod adni .Pl.ezek után, hogy szegény gyereket kitesékelte (elvégre már nem mindegy így is úgy is beteg )ha jönne hozzánk elég lenne egy trüsszentés és megmondanám bocsika de menj haza mert nem akarunk megfertőződni,és azért kiváncsi lennék a párod neked adna-e igazat?
2011. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

é eleve nem is engedtem volna a kis gyereket a nagy közelébe, nehogy vissza fertőződjön


Egyébként én sem szeretem ha valaki beteg és úgy jön el hozzám látogatni, ha kigyógyult szívesen látom, de addig is maradjon otthon és gyógyuljon meg

2011. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
12%
beteg gyerekkel én sehova nem mennék szülinapozni.DE a nagy lány akárhol összeszedhette volna ezt a nyavalyát.Nem biztos hogy a kislánytól.Párod elég fura.Ö most nekik add igazat mikor ö vitt el titeket hozzájuk???
2011. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%

Most akkor kinek volt a szülinapja?

Mert ha a kis gyereknek és a nagy ment hozzátok és ott kapta el, akkor nem jogosan háborog

2011. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Én értem, hogy nem esik jól. De azt is megértem, hogy idegesíti, hogy beteg lett, én is nagyon utálom, hogy ha valaki tudja magáról, vagy a gyerekéről, hogy beteg és oda hív, mivel nem engedhetem meg magamnak, hogy otthon feküdjek. A másik meg ha én rosszul vagyok a hátam közepére sem kívánom a látogatókat, főleg nem egy 5 évest. Nekem is van ennyi idős tesóm és nagyon szeretem, de mikor rosszul vagyok, baromira nincs türelmem hozzá. Persze te nem tehetsz róla, hogy ő beteg lett, de azért én megértem őt is.
2011. dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát a nagy nem tudta, hogy a kicsi beteg, nem mondtam neki, mert a kicsi akarta, hogy eljöjjön, akkor még nem volt olyan rosszul és a nagy csak akkor tudta meg, hogy beteg, mikor ott volt. Elkapta, de most mit tegyek, ha szólok neki, akkor meg nem jön. A párom viselkedése is rosszul esik, mert most azt mondogatja, hogy szegény lányának érettségi előtt most ki kell hagynia ennyi időt, nem tud felzárkózni stb.
2011. dec. 12. 14:40
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát te nem vagy normális. Odahívod szegény lányt, hogy betegedjen meg ő is, csak azért, hogy a te gyereked boldog legyen? Jó ég, ezekután ne csodálkozz, ha fel vannak rád háborodva, konkrétan átverted őt és most ő szív miattad. Te nagyeszű.
2011. dec. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig a párodnak és az exének van igaza.Érettségi előtt álló embernek minden nap számít!
2011. dec. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Mandulagyulladásos gyereknek nem kellett volna szülinapi bulit tartani, ha meg már tartasz akkor illik figyelmeztetni a vendégeket.


Én sem örültem volna, ha egy ilyen miatt hiányzom a suliból. Ne háborogj.

2011. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jó, hát honnan tudtam volna, hogy ez lesz, azért nem kéne velem így beszélniük. Most már mindegy, beteg, de azért a tesóját megnézhette volna, ha már ott van, hiába fekszik.
2011. dec. 12. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!