Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazgatói intőt kaptam....

Igazgatói intőt kaptam. Hogyan mondjam meg a szüleimnek? Ez befolyásolja a továbbtanulásomat?

Figyelt kérdés

Épp most pénteken kaptam az igazgatóit,nem tudom hogy mondjam meg a szüleimnek.azt gondoltam előbb apámnak mondanám,ő nem kapja fel magát nagyon,mert ő is bajkeverő volt.anyám nagyon kiborulna. Azértnsem akarom elmondani most,mert a család pünkösdét nem akarom elrontani.A továbbtanulásról szólva 7.-es vagyok,szóval jövő szeptembertől gimibe megyek.A jegyeim jók,olyan 4.2-4.1-es átlagom van.Tehát ha megyek majd gimnáziumba,akkor majd belefog számitani ez az intő?Most mondjam meg az intőt vagy majd pünkösd után?


(Amugy ahova akarok menni eléggé jó gimi,benne van az első 100-ba)



2013. máj. 17. 18:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
25%
HA hülyeséget csinálni volt bátorságod, akkor legyen ahhoz is, hogy a szüleid elé állj. Most megmutathatod, micsoda nagyfiú vagy.
2013. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én most vagyok nyolcadikos,idén felvételiztem!

Az,hogy benne van az első 100-ban.Nos,pl. a Móricz Zsigmond Gimnázium (Budapest,2.ker.) a 61. a statisztikák szerint,és egy 60 pontos felvételivel,4-es átlaggal simán be lehet kerülni.Tehát nem mindegy,mert azért a 100. hely felé,már átlagos gimnáziumok vannak,még az első 10 nagyon erős.A 4,1-4,2-es átlaggal bőven be lehet jutni egy viszonylag jó gimibe,mondom ezt kitűnőként,75 pontos felvételivel.A továbbtanulásba ez az intő nem számít bele,mert a tanulói jelentkezési lapon csak a jegyeidet kell kitölteni,5. osztálytól,az ellenőrzők közül pedig a 8.-osat kell vigyed (ha kell egyáltalán.)Ez az igazgatói a magatartás jegyedre van hatással,ha év végén lerontják emiatt a jegyedet,az bizony beleszámít a felvételibe,de azért olyan sok nem múlik egy rosszabb magatartáson,ha eddig 5-ös volt,szóval max. 1-2 pont veszteség.

2013. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Gyerekcsíny, amit csináltatok, nem is azért írok. Viszont az a 4.1-4.2 átlag nem egy nagy szám. Azon változtass...

2013. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem lennék mintaszülő, de én ezen az ablakból locsoláson úgy röhögnék, hogy utána már hiteltelen lenne leszidni a gyereket :D
2013. máj. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nah elmondtam,de nem volt akkora ordibálás amire gondoltam :D
2013. máj. 18. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!