Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek úgy is borderline, ha...

Lehetek úgy is borderline, ha csendes vagyok?

Figyelt kérdés
Az orvosom megállapította, hogy borderline személyiségzavarom van, a tünetek nagy része igaz rám, hogy folyamatosan szélsőséges a viselkedésem, az érzéseim, hogy nem ismerem a mértéket semmiben, hogy naponta változik a véleményem a dolgokról, nincs kialakult személyiségem, biztos pontok az életemben, néha szociális vagyok, néha pedig mindenkitől elzárkózok, ezért nincsenek biztos kapcsolataim, semmi célom, jövőképem, hirtelen dührohamaim, állandó bűntudatom van minden miatt, stb. De azért nem nagyon tudom elhinni ezt a diagnózist, mert alapvetően egy csendes, visszafogott lány vagyok, a külvilág szinte semmit nem észlel a belső vívódásaimból, csak a családom. 19/L
2013. máj. 17. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
AZ én fejemen széttörhetsz egy vattacukrot, te borderlány
2013. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló vagyok, csak nekem szülés utáni depresszió! Ne tudd meg...egyébként egy végtelenül csendes ember vagyok, de, mint ahogy a százalékom is mutatja, néha gyorsan elszáll az agyam:)
2013. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagy borderline személyiség ha szereted a környezetedben élőket,és nem akadsz ki oktalanul.
2013. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a környezetemben élőket, csak nagyon keveset közülök. De még akiket szeretek, azokkal sem akarok beszélgetni legtöbbször.
2013. máj. 17. 20:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Az ok,de csak úgy jó szívből szoktál segíteni,meg adni nekik valamit valamikor?
2013. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Úgy hogy abból neked semmi hasznod nincs
2013. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most gondolkozom ezen és fáj kimondani, de nem. Önző vagyok, egy sz*r ember. Mindig csak akkor keresek valakit, ha épp kell valami, épp unatkozom és elegem van a magányomból. Ha valaki elmeséli nekem a problémáit, éppen meghallgatom, úgy teszek, mintha érdekele és együttéreznék, de csak azért, hogy utána én is sajnáltathassam magam. Egy csomó ideig azt hittem, hogy engem kihasználnak az emberek, és most döbbenek rá, hogy pont fordítva.
2013. máj. 17. 20:40
 8/11 anonim ***** válasza:
:-) lehet ezen változtatni ha akarsz,legyen benned jó érzés vagy akard hogy legyen,és ne legyél rosszindulatú más emberekkel,próbáld meg mindenkiben a jót a szépet keresni.Érdeklőd őszintén másokról és máris lesz kedved beszélgetni emberekkel.Na és a legfontosabb ne sajnáltasd magad,mert mert biztos nem vagy nyomorék,és épek az érzékszerveid és egészséges vagy.Nem kell.Inkább 10irigyed legyen minthogy 1 sajnáljon téged.Annál rosszabb nincs mint mikor valakit sajnálnak vagy sajnálni kell.
2013. máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én ismerek egy 19 lányt akire ez mind szóról szóra igaz...
2013. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Lehetek úgy is borderline, ha csendes vagyok?"


nem.

2013. máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!