Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek úgy is borderline, ha...

Lehetek úgy is borderline, ha csendes vagyok?

Figyelt kérdés
Az orvosom megállapította, hogy borderline személyiségzavarom van, a tünetek nagy része igaz rám, hogy folyamatosan szélsőséges a viselkedésem, az érzéseim, hogy nem ismerem a mértéket semmiben, hogy naponta változik a véleményem a dolgokról, nincs kialakult személyiségem, biztos pontok az életemben, néha szociális vagyok, néha pedig mindenkitől elzárkózok, ezért nincsenek biztos kapcsolataim, semmi célom, jövőképem, hirtelen dührohamaim, állandó bűntudatom van minden miatt, stb. De azért nem nagyon tudom elhinni ezt a diagnózist, mert alapvetően egy csendes, visszafogott lány vagyok, a külvilág szinte semmit nem észlel a belső vívódásaimból, csak a családom. 19/L
2013. máj. 17. 20:16
1 2
 11/11 anonim válasza:

szia... lehetsz. A párom elég durva borderes eset... de kifejezetten csöndes ember alapból, persze, ha épp roham van, akkor nem. De gondolom, te sem magadban üvöltözöl ha valakire ideges vagy.

De a csendesség nem kizáró ok. SŐT, valójában a borderline sok szempontból első ránézésre tűnhet egy elég komoly depinek, pont az ilyen jelek miatt...

2013. jún. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!