Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mennyire fontos a...

Nektek mennyire fontos a saját gyerek? Mit csinálnátok, ha a párotok kijelenti hogy nem szeretne többet, mert már van neki három?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt, egyre komolyabb a kapcsolat. Nemrég kijelentette, hogy nem szeretne átverni, így tisztázzuk most, hogy komolyan gondol minket, de gyereket többet nem szeretne, mert sem energiája, sem pénze több gyerekre (nem tudom mennyire kifogás ez, majdnem 7 számjegyű a fizetése, jó apa, sokat van velük) Van egy 12 éves a feleségétől (meghalt) akit ő nevel. Nagyon jó fej kissrác, érzem hogy vele komoly lehet a kapcsolatom. A lányokat (4 éves ikerpár) is kedvelem, ők az anyukájuknál vannak, másfél éve mentek szét, de sokat vannak párommal. Szóval nem maradnék gyerek nélkül, a kicsik még kicsik is, szóval vár még velük elég élmény, csak a babás korszak marad ki. Ugyanakkor mégsem sajátok. Viszont úgy érzem ő az a férfi akivel összeillünk, szeretem.

32 vagyok egyébként


2013. máj. 18. 18:05
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Nekem nem olyan fontos a saját gyerek. Ha a férfi, akit szeretek, nem akarna több gyereket vállalni, vagy egyáltalán gyereket vállalni, megérteném. Nem hagynám ott, mert szeretem. Ha valakit szeretek, nem hagyom ott egy ilyen indokkal, mert nem akar gyereket. Inkább vagyok olyannal, akibe szerelmes vagyok, és nincs gyerek, minthogy olyan férfival, aki akar gyereket, de nem szeretném.
2013. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 ibolya84 ***** válasza:
Idővel te is szeretnél majd közös gyereket.Ez megrontaná később a kapcsolatotokat Mivel neked még nincs szeretnél te is anya lenni.Saját gyerekkel.Most meg lehet minden szép és jó de majd .Később probléma lehet belőle.És akkor már te se leszel fiatalabb.Saját gyerek nélkül maradsz.
2022. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!