Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az rossz ha én már úgy állok...

Az rossz ha én már úgy állok hozzá az ismerkedéshez, hogy családot akarok alapítani majd?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok. Alig van rokonom: szüleim meghaltak, testvérem nincs, az a néhány távoli rokon messze lakik, rájuk nem számíthatok. Egy 85 éves nagyszülőm van és ennyi. Nem vagyok valami népszerű a pasik körében. De most van egy srác, tetszik nekem, én is neki. De ő nagy nőcsábász, komolyat nem hiszem hogy akar. Emiatt nem szívesen akarok belemenni. Mert ha elkezdek kötődni hozzá és megcsal, mint ahogy az előző nőjeit tette, én abba összetörök. Én rendes kapcsolatot szeretnék, nem csak szórakozni. Belátható időn belül családot stb.


Ez rossz? Kár ennyire komolyan venni a dolgokat? Hagyjam magam sodródni?


2013. máj. 18. 22:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha csak egy strigula akarsz lenni az ágytámláján hát akkor hajrá.

Ha sírni akarsz és szenvedni akkor menj bele.

Ha fel akarod adni önmagad és lealázni női mivoltodat és csak ennyit érsz magadnak akkor ő a te embered.


De családalapításra és komoly kapcsolatra nem őt találták ki.


Ne légy már ennyire magányos, hogy az első tahó karjaiba beleesel csak mert működik a kémia és nem donganak körül a pasik.

Ne alkudj meg.


A sodródás a cél és elképzelés nélküli, megalkuvó, "teszekrá" típusú emberek mentsvára.


Hagyd a fenébe -akkor is ha fáj- mert ha jobban belegondolsz ez a fazon nem fog megváltozni és csak szívni fogsz.


Két rossz közül válaszd a kisebbet.


„Olyan furcsák a nők; néha azzal szórakoznak, hogy feláldozzák magukat” (Zola)

2013. máj. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Régebben azért akartak kapcsolatot létesíteni az emberek az ellenkező nemmel mert családot-gyereket szerettek volna, ma meg a sex miatt. Furcsa ez a világ :(

Szerintem ne menj bele, vagy ha igen védekezz és ne tervezz hosszú távra vele...

2013. máj. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha komoly emberrel randizol, akkor belefér majd, hogy kinyilvánítsátok, hogy ki-mit akar az élettől. Persze nem ezzel kell kezdeni a beszélgetést, de el lehet mondani, hogy családban képzeled el a jövőd.

Aki normális az nem fut el ettől, hiszen, ha valóban normális, akkor neki is ez a vágya.


Mi is beszélgettünk erről az első randin, és 4 hónap múlva lesz az esküvőnk. Úgyhogy nem minden férfi menekül ettől. :)

Ne add fel, nem késő még! Csak akard tiszta szívből, hogy megtaláld, aki neked való! ;)


24N

2013. máj. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%
Számodra cak ez a két véglet létezik? Nem azért ismerkedünk, hogy családot alapítsunk, hanem azzal alapítunk családot, akivel megismerkedés után is jó együttlenni. Kevered a sorrendet.
2013. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az a normális, ha valaki családot akar alapítani, én is így vagyok vele. Ha van párom, akkor vele akarok megöregedni, nem hiszek ebben a mai szinglis faßáságban, hogy mindenki egyedül legyen erős, mindenki legyen önálló, mert az ember társas lény. Azt mondják, ez a nyugati társadalom társfüggő, de az ember társas lény, egyértelmű, hogy nem arra rendezkedünk be, hogy egész életünkben egyedül legyünk. Úgyhogy szerintem ez normális, én is így vagyok vele. Szeretnék örökre együtt maradni a párommal és úgy állok hozzá, hogy jól fogok választani és nem fogok ki olyan idióta barmokat, akik csak kihasználnának. Sok sikert!
2013. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!