Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok családi házat látok ami...

Sok családi házat látok ami átlagos kinézetű. Szerinted nincs pénz újítani, vagy nincs rá igény? Melyik a gyakoribb szerinted?

Figyelt kérdés
mondjuk szerintem ha van felesleges pénz egy családban akkor tuti házra köldtik ha már megvan minden.De sajnos sokan legalábbis a aprlament dolgozóin kivűl ezt nem igen tudják megtenni.
2009. okt. 2. 23:57
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
kedves utólsó!inkább hadjuk!Légyszi nézegess más kérdést oké? Mert látom teis visszatértél már megint a kérdésre hogy mit válaszolok vissza!
2009. okt. 3. 00:18
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj kérdező...van, akinek megfelel az olyan ház, amit belinkeltél. Nem vagyunk egyformák.
2009. okt. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mondatodból egy szót sem értettem. Egyébként nem tudom mit pörögsz, helyette végiggondolhatnád más érveit.
2009. okt. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként amit linkeltél, ez egy jó állapotban lévő szép kis vidéki ház. Nincs vele smemi baj, nem igényel sürgős felújításokat. Vagyis ilyen esetben a válasz az, hogy a tulajdonosoknak nincs annyi pénzük, amit csak úgy elkölthetnének olyan hóbortra, mint a felújítás (különösebb szükség nélkül, úgyértem csak esztétkai kérdés), ami meg van, részben sosem annyi, másrészt azt másra fontosabbnak tartják elkölteni.
2009. okt. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
kedves utoldó köszi a választ!!!!EEzért írtam ki hogy"átlagos házat mért nem újítanak megfele,vagy nincs rá pénz!Nem azt irtam hogy ez a kocka hz lepukkant szar,hanem hogy átlagos házat mért nem újítanak!!!a kérdésre a választ megkaptam köszönöm!
2009. okt. 3. 00:33
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégis megérte az eslő kör után nem csendben maradnom....:))
2009. okt. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
milyen az átlagos? ha átlagos, akkor miért kellene felújítani? nem inkább a lepusztultra gondoltál?
2009. okt. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nekem ez a ház átlagos!nem lepukkant de nem is álomszép ház ami kilóg a sorból olyan szép!nem értem mért nem lehet ezt megérteni!!pl. ezennis kilehetne cserélni a nyilászárókat kivűl ujravakolni kőporozni mennyivel máslenne!!!na ezlett volna a kérdés hogy mért nem teszik ?de már kaptam választ úgyhogy tárgytalan!
2009. okt. 3. 00:49
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem milliomosok, hogy ezzel foglalkozzanak. Az átlagos ház nemhogy normális, de még kincs is.:) Minek kéne kitűnnie a háznak a többi közül? Belül élek benne nem kívül, és magamnak élek ott nem másnak.
2009. okt. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

De mi a francnak felújítani? Jó, nem hullik a vakolat, nem ronda, nem dobálták meg tojással, nem ázik be a tető, mi a fenének rákölteni egy csomó pénzt? Ja, mert valaki úri passzióból azt lesi, hogy ez csak egy átlagos ház, és nem olyan hű de szép és nem lóg ki az átlagos házak sorából?

Ha mind hű de szép lenne, akkor meg miért nem tesznek alá kacsalábat, hogy érdekesebb legyen, mert így csak olyan, mint a többi?

Hát tudod, valakinek nem arról szól az élete, hogy kicsicsázza a házát, hogy azt nézzék mások, hogy hú de szép. Meg a mások közül sok tojik arra, hogy kinek milyen extra a háza, egy egyszerű takaros ház megfelel neki, gazdagabb az élete annál, mint hogy ilyenekkel törődjön.

2009. okt. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!