Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok családi házat látok ami...

Sok családi házat látok ami átlagos kinézetű. Szerinted nincs pénz újítani, vagy nincs rá igény? Melyik a gyakoribb szerinted?

Figyelt kérdés
mondjuk szerintem ha van felesleges pénz egy családban akkor tuti házra köldtik ha már megvan minden.De sajnos sokan legalábbis a aprlament dolgozóin kivűl ezt nem igen tudják megtenni.
2009. okt. 2. 23:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ha a képen látható házon kicserélnék a nyílászárókat és felújítanák kívülről, akkor is ugyanúgy átlagosnak látnád. Ettől még megteszi jó pár embernek. Nem látom, hogy hol a probléma vele.
2009. okt. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ház funkciója az,hogy a benne lakók igényeinek megfelejen,nem pedig,hogy az arra járók megcsodálják.Az pedig,hogy milyen a szép ház,ízlés dolga.Láttam már csodaszépnek mondott házakat,amelyek kitűntek a többi közül,de nekem csak azt bizonyították,hogy a tulajnak sok a pénze.Mindenféle kerek,szögletes falak,tornyok stb. volt rajta.Az én ízlésemnek ezek nem voltak szépek,csak feltűnők.Ha sok pénzem lenne,lehet,hogy építenék egy nagyobb házat,de akkor is csak azt nézném,hogy belül mennyire lakható,és mennyire célszerű a belső elrendezése.Nem az érdekelne,hogy mondenki megcsodája.
2009. okt. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
A többségnek nincs pénze. Nekem mondjuk ha sok pénzem lenne, 100-szor értelmesebb dolgokra költeném, mint a házam cicomázására, mert nem azért élek, hogy "jó benyomást" tegyek másokra.
2009. okt. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
én meg azt vettem észre,hogy túl sok a palota kinézetű,tehát luxus ház.de amiről te írsz,hát abból is van,de ott nincs pénz,hát elég szar a helyzet magyarországon,úgyhogy én nem csodálkozom.
2009. okt. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én örülni fogok, ha egy általad linkelt házat egyáltalán meg tudok venni hitellel. Az a ház teljesen jó, lakni kell benne, nem múzeumban kiállítani. :-) Mégis milyennek kéne kinéznie szerinted, hogy kiemelkedjen a többi közül, forogjon kacsalábon? :-D
2009. okt. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha a belinkelt házról messziről lerína, hogy fel van újítva, az azt jelentené, hogy nem hozzáértően csinálták. Ez egy letisztult formájú, a környezetének teljesen megfelelő parasztház. Ha kicicomázzuk virító műanyag nyílászárókkal, és az aktuális trend szerint rikító narancssárgára, citromsárgára, barackszínűre stb festjük, sokkal idegenebb és igénytelenebb lesz. Nekem bántaná a szemem. Persze fel lehet újítani ésszel, ügyesen, a környezetnek megfelelően, de sajnos nem ez az általános.
2009. okt. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért de más örülne még egy ilyen háznak is.Szerintem ha valaki házat vesz örül hogy meg tudta venni nem pedig még azon gondolkodik hogy jajj istenem hogy néz ki.Mások mit szolnak. ha meg eleve iylenbe lakik akkor meg lehet azért nem csináltassa meg mert 1. vagy nincs rá pénz ami manapság nem meglepő. 2. vagy épp msáfelé kell a pénz mert épp törleszti a hitelt amit felvett. Mást nem tudok.
2009. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy inkább utazásra, vagy a gyerekek tovább tanulására, stb. költik a pénzt, vagy igényes kikapcsolódásra, eljárnak kiállításokra, kulturális eseményekre. A ház arra való, hogy lakjunk benne, nem arra, hogy hivalkodjunk a szomszédoknak. De mindenkinek más a fontos. De ha csak egy "extra" dologra lenne pénzem, én se valószínű, hogy a házat tataroztatnám, ha ne akar összedőlni, hanem a fenti dolgokra költenék inkább. A hát úgyi smegint le fog pusztulni, de egy utazás élménye örök.
2009. okt. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

nekünk speciel nincs rá pénzünk.

apránként kell újítanunk mindíg egy picit de az soha nem lesz látványos.

2009. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!