Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolati szempontból -...

Párkapcsolati szempontból - milyen lakásfajta "jön" be a lányoknak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 30 vagyok és eddig albérletben éltem a belvárosban, most viszont összespóroltam egy kisebb garzonlakás árát (7.5M Ft).


Több lehetőségem van, én az elsőre hajlok:

-40nm nem panel garzon kevésbé jó helyen, viszont belülről szép (nem 8.ker azért, nem külváros)

-kisebb garzon belvárosban, belülről jóval lepukkantabb, mint az első, még a lépcsőház is, viszont belváros.

-külvárosi panellakás (35nm, közepesen lepukkant)


Szerintetek melyiket válasszam? Úgy vettem észre, mondjuk nem volt nehéz, hogy a lányok többsége eléggé megnézi, hogy hol és milyen körülmények között lakik a "jelölt". Jelenleg egy belvárosi albérletben élek, amiért 80ezret fizetek havonta plusz rezsi, viszont meguntam ezt a kvázi pénznyelőt.


Tehát ilyen esetben kicsit lejjebb kell adnom az eddigi lakás-színvonalból.


Párkapcsolati szempontból érdekel a kérdés, főleg lányoktól várnék választ, hogy melyik "tetszene" jobban?


Nem akarok jelzáloghitelt felvenni, viszont dobbantani akarok az albérletből, úgyhogy kvázi ezek a lehetőségeim.



2013. máj. 23. 10:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
29%

Na milyet vettél????


Egyébként ha lenne egy csöpp eszed, nem te raknád a lakást a nő s.gge alá... Persze, ha egy anyagiakra hajtó érdeknőt keresel, akit meg kell venni, akkor tégy így.


Amúgy meg ha értelmes nőt keresel, aki maga is lakásra spórol és neki is van már néhány félretett milliója, akkor inkább közösen vennél lakást vele, közösen döntenétek el azt, hogy hol és mekkorát. És akkor az a nő sem érezné megalázva magát, hogy nem adott bele semmit a lakásba...


Egyébként én a magam részéről inkább úgy keresnék lakást, hogy minél nagyobb legyen (1-2 gyerek is elférjen még bele), és a fűtés költsége ne legyen túl magas, továbbá mégse a dzsumbuj közepén legyen, inkább legyen messzebb, akár vidéken. A későbbiekben pedig mindenképp vidékire cserélném, mert kertmániás vagyok. De hát ez annyira egyénfüggő.


Szóval inkább az a kérdés, hogy miféle nőt akarsz magadnak...

2013. okt. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
39%

"Amúgy meg ha értelmes nőt keresel, aki maga is lakásra spórol és neki is van már néhány félretett milliója, akkor inkább közösen vennél lakást vele, közösen döntenétek el azt, hogy hol és mekkorát. És akkor az a nő sem érezné megalázva magát, hogy nem adott bele semmit a lakásba..."



Csak az érzi "megalázva" magát, akinek egyébként is mindenféle kisebbségi komplexusa van és görcsösen próbálja bizonygatni, hogy neki nincs. Egyébként még ilyen hülyeséget, hogy van neki pénz saját lakásra, de inkább ne vegyen, hanem várja ki, míg valami csajjal együtt tud venni, aztán meg verje a fejét a falba, mikor szétmennek? Micsoda jó tanácsaid vannak neked is.


Azzal meg, hogy másra is gondol, nem csak magára, még nem a "segge alá tesz" egy lakást egy csajnak. De normális párkapcsolatokban ez egyébként fel sem merül, hogy ha valakinek van lakása, akkor a másik egy szarzsák és lotyó és nem normális és stb.


Nagyon tudlak téged sajnálni, biztos a te agyacskádban is elég komoly gubancok vannak, ha így állsz hozzá az élethez.

2013. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

"mikor szétmennek?"


Elég nagy baj lehet a fejecskédben, ha a szétmenésre alapozol!

2013. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi kommenteket! Tanulságosak voltak, minden szempontból:)


Végülis a legelsőt, a nem-panel garzont választottam, a 9. kerületben. Nagyjából fel is újítottam, új bútorok stb, szóval alakul.


Tényleg köszönöm a segítségeteket!

2014. febr. 17. 11:56
 35/36 anonim ***** válasza:

1. A 8. ker. az BELváros.

2. Ha nincs barátnőd, akkor könnyen megközelíthető helyen, tehát belvárosban, vagy belvárosből egy járattal 15 percen belül megközelíthető helyen. Ha van barátnőd, akkor az ő közelében.

Ha van autód, akkor meg mindegy, de fuvarozd, de azért jobb, ha önállóan könnyen tud járni Hozzád.

A többi komfortfokozatot már a lakáson belül kell kialakítani.:)

Esetleg olyanra is gondolj, hogy ha megszaporodsz, akkor legyen elég hely, és ne kelljen 5-6 éven belül újabb lakás keresésével foglalkoznod.

2014. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

19: Én úgy értettem, egyáltalán nem családalapítási céllal kérdezte, hanem egymagának venné, mint első lakást.

Szóval nem az a kérdés, mint amire megválaszoltál.


Valaki írta azt is, a nők szeretnek a jövőre gondolni. Hát bizony, ezért hozzá illő korú nőnek már saját lakása van, tehát nem az a fontos hogy a fiúé mekkora, hanem hogy minél könnyebben el tudjon menni a kedveséhez a SAJÁT lakásából.

2014. febr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!