Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Végre vége a hétnek. Most tök...

Végre vége a hétnek. Most tök boldog vagyok, pedig semmi extra nincs?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Most úgy tök jó kedvem van.Nem tudok úgy nagy dolgoknak örülni.Olyan nem történt... Csak szimplán jól érzem magam. Van aki így el van most? Tudom vicces a kérdés. Itt annyi rossz dolgot és keserűséget olvastam már. Van ma valaki, aki ma csak úgy szimplán elégedett volt a mai nappal? :-)
2013. máj. 24. 22:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
te pedig egy furcsi libsi
2013. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
De ügyes vagy, mert Kennedyt felismerted, oscar wilde meg úgyis csak egy pia.)))
2013. máj. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Bajnai Gordon meg egy fogkefe. Tisztára nyalva.
2013. máj. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem pont jól jött ki a hétvége, sok volt most a munka. Pedig nálunk sincs semmi extra, páromhoz most nem tudtam menni, pakolászni kell, mert jön a kőműves jövő héten, és van még itthon bőven tennivaló, de igen, mégis örülök a hétvégének :)
2013. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!


Hogy telt a 7 végétek?

Kár, hogy ilyen borongós idő van...

2013. máj. 26. 19:32
 16/17 anonim ***** válasza:
nekem szuperül...lánybúcsúm volt:)
2013. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
volt párnacsata, pletykálgatás, iszogatás és kis olyan dolog, amire ma már nem vagy annyira büszke?:D
2013. máj. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!